Detektiv Bob Hightower (Nikolaj Coster-Waldau) bere věci do vlastních rukou a snaží se proniknout do ďábelského kultu, aby zachránil svou unesenou dceru a pomstil vraždu své ženy. (mikki089)

redsparrow

Tenhle film je jedno velké JAKO. JAKO thriller, JAKO drsně satanistickej, JAKO podivnej a ujetej, plnej JAKO filosofickejch až metafyzickejch poselství. Kamera, pár efektů, celkově slušivý kabát a hlavně evidentně nebéčkoví herci mě spíš zamrzeli, protože to celé spáchal bohužel zfetovaný JAKO rejža, který si k tomu napsal sám JAKO scénář — ten bych vyzdvihl nade vše. A nebo jsem to celé jen nepochopil, to by mě mrzelo úplně nejvíc. ()

Mukade

Idem si to pozrieť po čase 2. x a pozerám že je aj UNCUT version (150 min), hoho. Už aj obyčajná verzia (120) bola drsná tak som zvedavý (alebo som videl uncut aj vtedy, ktovie)............................. doplnok počas sledovania:  už som zistil že pôvodne som videl skrátenú verziu!! "angry face" (a už tej som dal 4) Skrátená je o polhodinu a oni nepovystrihovali len nejaké brutality, to by ofc nevyšlo na 30 min, ale poskracovali kadečo pričom to vážne ochudobnilo atmosféru filmu. Greedy morrons ! Skrátená verzia je proste NEDOROBOK, klieštenec xD. Btw, niekto tu nadával na predlhých 150 min, yeah well, keď niekoho niečo nebaví, tak aj 80 min je neznesiteľne veľa a naopak. Musím ale priznať, že som to sledoval doma a s prestávkami, pomaly ako seriál, tak možno preto mi nevadila dlhá stopáž (: .................................... opakujúcu sa debilita koldokola: Ohromujúco potrestala svojho mažela šerifa, z ničoho nič ho strelila do hlavy, že ani nestihol ceknúť. Jeez, ja by som chcel tak umreť, dar z neba, doslova, pričom sa to snažia podávať ako hovorím, trest, ako niečo vysoko nežiadúce. lmao. S Errolom to už bolo lepšie, asi tak sa to má robiť, keď už. ................... Záverečná akcia je za 2**, proste naprosto nerealistické víťazstvo "desk cowboya" nad masívnou presilou. Ešte ho aj dobre zapália plameňometom a on to v pohode rozchodí x''D ()

jejar

Tak toto bola riadne surová a brutálna "jazda". Atmosféra filmu je trýznivá a podčiarkuje to fakt, že je to natočené podľa skutočnej udalosti. Gore. ()