Před dvěma lety Russell Hatch (Jean-Claude Van Damme), agent Interpolu, sledoval následky rutinního zásahu, který se pokazil a jeho informátorka Esther Martin zemřela. Od té doby Hatch zjišťuje, že chrání Jaydena (Emerson Min), syna zabité informátorky. Když ho Yates (Sticky Fingaz), starý kámoš ze CIA, varuje před blížící se válkou mezi ruskými, albánskými a korejskými gangy v Los Angeles, Hatch mu nejprve nevěří, ale dva ruští gangsteři brzy zaútočí na Jaydenova dědečka pana Kima v Koreatownu. Naštěstí je potká zuřivý Hatch, který s nimi bojuje, aby ochránil starého muže a jeho obchod. Tento obrat událostí ho vede k tomu, že začne formulovat plán na ochranu Jaydena a pana Kima před hrozící totální válkou mezi nelítostnými gangy. Když Jayden náhle zmizí, Hatch se ho vydá hledat a udělá doslova cokoli, co je v jeho silách, aby zaútočil a bojoval proti každému, kdo se mu postavil do cesty, včetně domnělých spojenců se skrytými plány a nekalými úmysly. (TommyZR)

Trailer 1

George Stobbart

Od tohto režiséra som ešte dobrý film nevidel, ale tento bol nakoniec lepší než sa zo začiatku zdalo. Van Damme vyzerá síce horšie než obvykle a prišlo mi, že ho upravili zbytočne viac a neprirodzene, ale aspoň film doručil to, čo ponúkal na posteri; teda JCVD v hlavnej úlohe a „darkness“ - keďže je to film fakt tmavý a temný, ako vizuálnym štýlom, tak postavami. Súboje bohužiaľ nie sú nič extra, ale zase to primárne ani akčný film nie je, skôr noirový thriller, ktorý sa miestami vlečie a má nevhodne zvláštny happyend. Ten mohli pokojne vynechať, ako aj zo 20 ďalších minút, no Van Damma mám stále rád, takže sa prikláňam k lepšiemu hodnoteniu. ()

Wacoslav1

Nerad to říkám, ale Žán je bohužel další adept na konec kariéry pokud by chtěl v tomhle stylu pokračovat. Bylo by navíc určitě i symbolický kdyby u toho byl ten stejný režijní neumětel jako u úplně posledního filmu Sádlo Seagala. Na unavenýho a strhanýho Žána je smutnej pohled a ostatní známější jména jsou tu jenom za statisty. Po stránce soubojů je tu jenom pár bitek v hospodským stylu. Navíc hlavní hrdina je tupec kterej se sebou nechá libově vyjebat aby pak na konci zjistil, že je to celý tak trochu jinak. V tomhle mi to dějově trochu připomnělo film Ideální zbraň, ale tam byl aspoň Jeff Speakman na vrcholu formy. Tady je jenom Van Damme vypadající jako stín toho borce kterým byl a ty jeho rádoby moudrý a chlapácký rozhovory s tím klukem jsou k nepřežití. Chtěl jsem dát aspoň ty dvě hvězdice, ale nemůžu bohužel k jejich udělení najít nějakej racionální důvod..20% ()

bourec

Jean- Claude už je dost unavenej. Asi jako já. Ovšem dát se dohromady s Bressackem není krok nikam jinam, než do prdele. Zmatenej příběh, tak jak to produkce Saban films umí. Děsná, v podobnej filmech vlastně stejná hudba. Akce málo, a nijaká.  A některý herce jsem ani nepostřehnul. Třeba Robertse. Dost útrpnej film. 10%. ()

Lacike

Neviem čo je horšie. Ten smiešny plagát alebo samotný film. Unavený Van Damme tu pomalým krokom chodí z jedného miesta na miesto a kecá dve na tri. A aby tých kecov nebolo málo, tak to ešte celé komentuje pomalým unaveným komentárom. Akcia tu skoro žiadna nie je. Poriadna zápletka tiež nie. Zato tu je niekoľko absolútne zbytočných pár sekundových cameo výstupov dakedy dávno sexi herečiek. Všetko v štýle, jú bola som v jednej scéne s Van Dammeom a už môžem zomrieť. Niektorým sa to zanedlho aj splní. Ako napísal Wacík. Van Damme je ďalší kandidát na exhviezdu, ktorá by sa na to už mala vysrať. 2/10. ()

korbitch22

Van Damma miluju, nedávno jsem si splnil životní sen a osobně ho viděl v Praze. O to víc mě sere, že točí naprosto hrozný filmy a ubíjí svůj nesporný talent v příšerných béčkách, které nemají sebemenší smysl. Několikrát dokázal, že má mnohem navíc. Ať už to byl jeho skvělý výkon v Není úniku, Oscarový part v JCVD, vynikající seriál Jean Claude Van Johnson, nebo druzí Postradatelní, kde byl jednoznačně nejlepší ze všech. Temné drama Lukas a další, bohužel podle mě nejen že si nikdy opravdu nevážil svého potenciálu, ale ke stáru naprosto degradoval a zlenivěl. Darkness of Man je naprosto hrozný a tupý béčko, Bressack filozofuje a nemá na to. Příběh je debilní, vizuál laciný, akce mdlá a Van Damma to šíleně nebaví. Jedna hvězdička je čistě pro něj a druhá ani nevím za co, možná za to, že Loken je pořád neskutečná kunda. Snad mu dá Amazon nebo Netflix šanci ještě na něco lepšího, protože vidět svého největšího hrdinu v takových hovnech vážně bolí. Obzvlášť když víte, že má zatraceně navíc. 25%. ()