poster

Anynka a čert (TV film)

Pohádka

Československo, 1984, 42 min

 • lubospoti
  ***

  Jedna z mých oblíbených studiových pohádek, kterých vzniklo v 70. a 80. letech habaděj. Nadhled, humor, správná dávka ztřeštěnosti, skvělé herecké obsazení.. To jsou ty pravé atributy pro zábavnou a příjemnou pohádku, na kterou se vždycky rád podívám (a to nejen z nostalgie).(4.2.2017)

 • vitekpe
  ***

  "Holky vzdycky musej drzet spolu, at jsou certi nebo lidi..." rika hezka Hanka hezke Ilone v prumerne televizni pohadce.(5.7.2014)

 • rakovnik
  ***

  Co je horšího než čert? Vdavekchtivá žena (čertice).(9.7.2014)

 • Rodriguez
  **

  Co se stane když pekelné čertisko dostane chuť na zálety? Hůmorná pohádka o tom jak se spojila venkovská děvčica a čertovská snoubenka, aby čert nakonec dostal to, co mu poprávu patří. 30%(9.2.2013)

 • NinadeL
  *****

  Kromě tradičně skvělé Maciuchové Anynka a čert nabídla také příjemnou příležitost k opáčku párování Švorcové a Haničince, přesně jako před lety v Ženě za pultem. A to už něco znamená ;) Ideální víkendové televizní pohlazení.(5.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace