Reklama

Reklama

Láska na první polibek

všechny plakáty
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Javier vidí do budoucnosti, takže ví, která holka je pro něho ta pravá. Jenže ona teď zrovna chodí s jeho nejlepším kamarádem. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (16)

Aljak 

všechny recenze uživatele

Námetovo to malo celkom fajn potenciál, ale zápletka sa potom rozvinula do dosť očakávaného priebehu. Áno, potom prišiel síce obrat v deji, ale aj ten bol v podstate očakávaný, lebo keby neprišiel, tak by to bola čistá romanca. Každopádne, film ma bavil, postavy taktiež, hoci Javier mi prišiel tak trochu odmeraný. Aj keď, asi sa niet čo diviť, keď by človek nemal v živote žiadny moment prekvapenia a vedel by dopredu o všetkom, čo sa stane. Ale aj tak si myslím, že sa na tomto námete dalo postaviť niečo o kus lepšie. Solídne 3* ()

Sany33 

všechny recenze uživatele

Príbeh: Javier má zvláštne schopnosti po bozku s akoukoľvek ženou sa mu premietne ich spoločná budúcnosť. Preto dopredu vie, ktorá žena je pre neho tá pravá. Osud ale chcel, že jeho vysnívaná je priateľka jeho najlepšieho kamaráta. Herecké obsadenie:  Álvaro Cervantes je teda aspoň pre mňa romantický antiherec. Vôbec tam nefungovala chémia a to dokonca ani s jednou protagonistkou nežnejšieho pohlavia. Na druhú stranu Silvia Alonso je neskutočne sexi a pozornosť si berie na seba. Prevedenie: Snaha o niečo neokukané sa moc nepodarila aj napriek celkom zaujímavej premise je film veľmi silno predvídateľný a to je jeho hlavným kameňom úrazu. Pocity: Páčilo sa mi celkom silné posolstvo ako hlavný hrdina uprednostní život so ženou v nevedomosti toho čo sa stane ako život so síce dokonalou polovičkou ale pevne nalinajkovaný. Po bolo jediné čo som si z filmu odniesol. Pridaná hodnota: Španielska romantická predvídavá jednohubka. 48% ()

Reklama

klukluka 

všechny recenze uživatele

Podobenství o tom, že se nám někdo může jevit jako dokonalej partner/ ka a nakonec to s ním/ s ní překvapivě umře na nudu, zatímco někdo zprvu nenápadnej si ve finále získá naše srdce. Oč víc se mi líbila představitelka snové dívky, kvůli níž byl hlavní hrdina ochoten zradit nejlepšího kamaráda, o to méně mi byl sympatický Álvaro Cervantes v roli Javiera. Ty jeho pichlavý voči mi to kazily, nemohl jsem se do toho kvůli nim ponořit. A ačkoliv to bylo zamýšlený coby romantickej film, nedošlo u mě k žádnýmu pohnutí. Zvláštně mě to iritovalo a při sledování jsem měl jen tendenci hledat na tom chyby. A asi jsem je nacházel. Nechci například věřit na majitele knižního vydavatelství, kteří by šli lanařit zavedenýho autora, aniž by si od něj předtím cokoliv přečetli. Takovým lidem neumím fandit, což je pro přijetí filmu a následné pochvalné recenze krapet problém. ()

Adramelech 

všechny recenze uživatele

Je obdivuhodné, jak se z triviálního námětu dá udělat docela dobrý film. Zvláště jsem ocenil vtipné dialogy. Pobavila mě i myšlenka alternativního nakladatelství, jež vydává tituly typu Paměti chovatele drůbeže. V životě jsem byl hodně v kontaktu s nakladateli; jako autor, jako redaktor, léta jsem přispíval recenzemi do týdeníku Nové knihy, psal jsem i lektorské posudky, takže o věcech jako je ediční politika mám trochu ponětí a při sledování filmu jsem se místy nahlas smál. Ke konci příběh trochu ztrácí dech a rozplývá se v laciné sentimentalitě, což je škoda. Během sledování první poloviny filmu jsem myslel, že sem těch hvězdiček nasázím víc. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Celkom príjemná záležitosť, hoci Netflix nezabudol hneď v úvode na svoju propagandu a z prvej lásky Javiera urobil konvertovanú lesbu. Fakt prekvapivé, škoda, že ešte nezmenila pohlavie, to by bolo viac "in". Mimo toho mal film svoj zvláštny nápad, neokukaný, takže to šlo, hoci hlavný predstaviteľ mal taký neromantický pohľad smetiskovej krysy, no partnerka to vyrovnala. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama