Reklama

Reklama

Sbírat vše, co najdete, se nemusí vyplatit. A už vůbec ne, když to najdete na vojenské skládce. Student Michael takhle našel něco, čeho se nedá zbavit...
Potulovat se po vojenských smetištích, to by se jednomu také nemuselo vyplatit. Takhle to ale pohodlný, nicméně důmyslný student Michael rozhodně nevidí. A tak se stane, že na jedné podobné skládce nalezne zvláštní zářící věc. Zprvu pěkné technické udělátko se ukáže být velmi nebezpečným předmětem, jenž dokáže manipulovat s časem a navíc na Zem láká až příliš nápadné množství rozličných nestvůr z minulosti i budoucnosti, s nimiž by si lidstvo také nemuselo poradit. Nejvyšší čas zářivý prstenec zlikvidovat. Ale ejhle, ono to nejde tak snadno... (HBO Europe)

(více)

Recenze (10)

dedavena 

všechny recenze uživatele

Majku, zrob cosi orginalniho, pravi Bob. Na vrakovišču ma každa věc sfuj přiběch. Tež dobre misto na rande. Majk najdě bednu a otfira ju. Co to muže byť? Jaksi zvlaštni přistroj. Majk něvaha a zebere ho. Ukaže ho Bobovi a ten pravi, že to robi časoprostorovu smyčku. Citi nekoněčno a zmizi. Smyčka se rošiřuje. Scena ze saurem je vypatlana kravina, jak i zbytek filma. ()

Han22 

všechny recenze uživatele

Skoro jak horory z té doby - první hodinu je to nuda k nepřežití. Pitomí teenageři a jejich problémy, nevtipný humor a přístroj, který vytváří barevné efekty a nic nedělá. Už už jsem se blížil k odpadu ale poslední půlhodina je pětihvězdičková esence osmdesátek. Přístroj na škole smaže hranice časoprostoru a trojice hrdinů se probíjí mezi římskými gladiátory, Vietcongem, mutanty z budoucnosti a možná přijde i T-Rex. Zkrátka naprosté béčkové guilty pleasure. Dohromady tři hvězdičky s tím že když přetočíte první hodinu o nic nepřijdete. PS: PS v jedné z hlavních rolí Fisher Stevens alias indický vědec z Číslo 5 žije. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Všetci toho leta v Amerike žili NÁVRATOM DO BUDÚCNOSTI, a tak si tento zaujímavý filmík veľmi nevšímali. A nerobili rozhodne dobre. Je strihnutý presne podľa rovnakej šablóny ako vyššie spomenutý megahit a kvalitou sa mu síce až tak nevyrovná, je však zábavný a sála z neho to pravé osemdesiatkové kúzlo. Takže ak na neho niekedy naďabíte, neváhajte. ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Příběh začíná jako další obyčejný teenegerovský příběh ze střední školy, který se postupně promění v nápaditý sci-fi snímek o cestování časem pomoci přístroje, který svítí jako plazmová lampa a je zakončen akční řežbou plného dějového myšmaše a speciálních efektů. Ty jsou na 80. léta na vysoké úrovni a ona závěrečná akční scéna jakoby byla směskou filmů ´Poltergeist´, ´Krotitelé duchů´ a ´Návrat do budoucnosti´. Jo, a také něco o Vietnamu. To podle těch M16 v rukách třech chlapců střílejících kolem sebe po všem co se jen pohne. Jedná se zkrátka o typický osmdesátkový sci-fi snímek, který nevyznívá s rouškou fantazie zase až tak pošetile jak by se mohlo zdát. Je to filmová zábavná pohodovka, která nijak neuškodí. Škoda, že je v současnosti poněkud pozapomenutá. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama