Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladý voják amerického námořnictva Johnny se seznámí se zajímavou dívkou Morou. Ta pracuje v místním lunaparku jako atrakce - mořská panna. Johnny je k Moře neodolatelně přitahován a pomalu se rozvíjí vztah. Na Moře je ale něco podivného, zjevně má nějaká temná tajemství. Cítí to nejen Johnny, ale i lidé z jeho okolí jej varují, že se řítí do záhuby. (zelvopyr)

(více)

Recenze (6)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Vtedy este mlady Dennis Hopper /Modry Samet/ sa zalubil do morskej panny. Vystavat na tomto pribehu film, to by ma len tazko napadlo, ludia su rozni pozeram : 50 % ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

A sakra těšil jsem po dlouhý době na film od Harringtona. Jeho filmy mě zatím nějak moc nezklamaly, ale tady u mě tvrdě propadl. Víly, námořníci, moře. To všechno vypadalo dobře. Ale nakonec to dopadlo dost špatně, Celý film se strašně táhne a nic moc ne se tam neděje občas, se tam objeví nějaký celkem pěkná potvora(probuzení s chobotnicí), ale to je dost málo. Hopper i když je sympaťák tak moc nepřesvědčil. Škoda mohlo to dopadnout daleko lépe. ()

Reklama

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Pekna morska panna Linda, mladej Hopper. Film je docela hezky natocenej, ale o zadny zazracny pribeh nejde. Trosku melodrama. Na jedno zkouknuti proc ne. Zajimava Luana Anders. 3+ ()

zelvopyr 

všechny recenze uživatele

Nevím, co si mám sám o sobě myslet... Je možné, že v jiném rozpoložení bych byl zklamán a uspán... nicméně přes pozdní hodinu si mě velmi, velmi pomalé tempo s minimem děje podmanilo, a scénická hudba mě donutila k důkladnému vnímání. Až tak důkladnému, že jsem si všiml literárních citací, zejména důležitá pro pochopení konce je Annabel Lee od Poea. Denis Hopper má citlivou, zakřiknutou, civilní polohu. Řekl bych, že je to pokus o Jamese Deana nebo Marlona Branda -- a hodně mu ho žeru. Linda Lawson ho výborně doplňuje. Těžko bych zařadil téma -- béčkový psychologický mírný thriller o osamělosti, osudu, manipulaci a bezmoci? ()

Goldbeater 

všechny recenze uživatele

Velmi mladý Dennis Hopper se zakouká do mořské panny, ale jak mu brzy začne být jasné, koukají z toho na něj fatální problémy. Nicméně hrůzyplné řádění mořských lidí určitě nečekejte, dojde spíše na zádumčivé romantické drama než horor. Pomalu plynoucí děj rozvíjí smrtonosné mystérium a s povedenou hudbou Davida Raksina vytváří téměř hypnotickou romanci, zakončenou verši z pera Edgara Allana Poea. ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama