Jednotka přímého nasazení je speciální jednotka metropolitní policie, která je téměř nedotknutelná a soustředí se na násilí páchané gangy, drogy a prostituci. Seržant Frank Gannon je v ní už tři roky, během nichž zjistil, že jednotka je zkorumpovaná a podílí se nejen na obchodu s drogami, ale i na vraždách. Úřad pro vnitřní záležitosti sice některé policisty přeřadil, ale v oddělení se dějí stále špinavosti. Frank Gannon se rozhodne pomoci federálním agentům s vyšetřováním. V den kdy má Gannon vypovídat, neslouží se svým parťákem Edem Grimesem, ale je k němu na zácvik přiřazena policistka Billie Rossová. Během služby je Gannon zavolán do jedné restaurace na schůzku s kapitánem Stonem, který mu nabízí povýšení i peníze, když nebude svědčit proti kolegům. Stone navíc ví, kdy má jít Gannon vypovídat. Gannon odveze Rossovou na stanici, aby se nestala terčem i ona, a odjíždí ze stanice sám, aniž by kolegyni vysvětlil, proč ji nechce u sebe. Rossová si v garáži všimne dvou mužů, kteří evidentně Gannona sledují, a vydá se za nimi ve svém voze. Rossová je tak svědkem Gannonova únosu...  Gannona několik ozbrojených mužů doveze na odlehlé místo, kde ho chtějí zabít, ale nejprve z něj hodlají vymlátit, co všechno už federálům řekl. Rossová překazí jeho zabití, Gannon je pouze postřelen, a odveze ho do domu jeho parťáka Eda Grimese. Kapitán Stone zatím vyhlásí po Gannonovi a Rossové pátrání s tím, že zabili tři policisty... (TV Prima)

JesterKruger

Tenhle film jsem viděl ve stejný večer, kdy jsem se díval na film Univerzální voják kde je i Jean-Claude Van Damme, a samozřejmě i Lundgren. Vzpomínáte si, jak jsem psal, že Švéd je nejslabší film s Lundgrenem? Pletl jsem se. Film na to, z jakého roku je má zvláštní začáteční titulky, a děj je poněkud nudný. I když ten koncept nebyl špatný. Já se ale bohužel nesmírně nudil, a tenhle film není stvořen na planetě země kouli od toho, aby se stal kultovním. Opravdu si tento film už nikdy znovu nepustím. Moc dobré 2*. ()

chosan

Pokud budu hodnotit jako Béčko což skutečně je tak mu musím dát 45% protože ani takové béčko si víc nezaslouží! Taková příjemná oddechovka! ()

Sa.sa

Klasika na pobavení, nic jiného nešlo čekat a na jedno shlédnutí to stačí.. Bavil jsem se, až na to střílení bez přebíjení :/ Copak z nich nikdo nestřílel z "normální" zbraně?! Takže 3 hvězdy a 50% ()

SidEfect

Becko jak vystrizene z detskych omalovanek. Lundgren se probrodil az k samotnemu dnu filmoveho sveta. Na rozdil od Seagala do toho sel ale jinak, a skoncil zhruba stejne. Tento herec se nikdy netajit chuti beckarit snad celej zivot, ale to, co se mu povedlo v poslednich letech, si snad ani on sam nepredstavoval. Direct action je bohudik to lepsi, cim nas v posledni dobe zasypava. Rozhodne nejlepsi, co v poslednich deseti letech udelal. Drsny xicht, vnadna zena po boku a praskot kosti vseho druhu. Jako oddechovka po prokalene noci vyborne, jako pripomenuti sveho oblibeneho action movie herce docela sklamani. Ale na rozdil od Lucase nebo Diamantovych psu parada. Jen mne mrzi, ze film jako Joshua Tree nebo Johnny Mnemonic uz asi nenatoci. Ze by s tim Stallone neco udelal? Uvidime. ()

goodridge

Velka skoda toho lacneho spracovania a nizkeho rozpoctu inac to mohol byt dobry film. pretoze mal velmi slusny dej a zapletku. Skoda skoda ()

Rathe

To je konina. Příběh je docela zajímavý, provedení je strašné a herecké výkony hrozné. Začínající kolegyně se za pár hodin z nováčka změní v ostřílenou veteránku. A Lundgren se obávám není otrávený jen z korupce, ale i z filmu. ()

Lamarr odpad!

Chudák divák .. chudáci herci... chudák rejža... chudák producent. Tohle je fakt brutální sračka :/ ()