Dva a půl chlapa - Série 1 (2003) (série)

Velcí létající bastardi (S01E02)

(epizoda)
  • USA Big Flappy Bastards
Komedie / Romantický
USA, 2003, 22 min

Alan se snaží urovnat vše s Judith, a tak ačkoliv bydlí u Charlieho, jezdí stále k ní a pomáhá jí s domácími pracemi. Charlie se tak musí postarat o Jakea, což mu činí značné problémy. (TV Nova)

Arkanoid

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Alfred Hitchcock sa uškŕňa. Herecky opäť uveriteľné, Charlie najviac autentický. Humor výborný, výčitka ide len ku schématickosti postáv. Učebnicová ukážka toho, ako sa nechovať po rozchode. ()

SmoldaMara

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Popis: Alan Jakeovi zakáže televizi, video hry a počítač. Poprosí Charlieho, aby na něj dohlédl. Ten však místo, aby ho hlídal, začne hrát s Jakem ponožkový golf. Jake si díky tomu myslí, že si může dělat, co chce. Ale když pustí do svého pokoje hejno racků, tak dojde Charliemu trpělivost a snaží se získat respekt tím, že Jakea ignoruje. Alan se mezitím snaží dát dohromady manželství s Judith. Dojde k polibku, což vede Alana k tomu, že ho Judith pořád miluje, ale pravda je jinde. ()

• Charlie (Charlie Sheen) si mne palec s ukazovákem a říká Jakeovi (Angus T. Jones): „Víš, co je tohle? Nejmenší housle na světě!“ Jde o reakci, jíž chceme dát dotyčnému najevo, že jeho fňukání přesáhlo únosnou míru, takže jeho „utrpení“ poskyteme dramatický hudební doprovod. Obdobnou hlášku stejného významu použila také majorka Houlihanová (Loretta Swit) vůči majoru Winchesterovi (David Ogden Stiers) v seriálu M.A.S.H. (od r. 1972) v epizodě Hitparáda (1978). (minipolis)
  • Keď Alan (Jon Cryer) vybehne z izby plnej čajok a nabúra do steny, je možné vidieť, ako sa otriasli steny celej kulisy. (Real Tom Hardy)