Dva a půl chlapa - Série 1 (2003) (série)

Velcí létající bastardi (S01E02)

(epizoda)
  • USA Big Flappy Bastards
Komedie / Romantický
USA, 2003, 22 min

Alan se snaží urovnat vše s Judith, a tak ačkoliv bydlí u Charlieho, jezdí stále k ní a pomáhá jí s domácími pracemi. Charlie se tak musí postarat o Jakea, což mu činí značné problémy. (TV Nova)

SmoldaMara

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Popis: Alan Jakeovi zakáže televizi, video hry a počítač. Poprosí Charlieho, aby na něj dohlédl. Ten však místo, aby ho hlídal, začne hrát s Jakem ponožkový golf. Jake si díky tomu myslí, že si může dělat, co chce. Ale když pustí do svého pokoje hejno racků, tak dojde Charliemu trpělivost a snaží se získat respekt tím, že Jakea ignoruje. Alan se mezitím snaží dát dohromady manželství s Judith. Dojde k polibku, což vede Alana k tomu, že ho Judith pořád miluje, ale pravda je jinde. ()

Arkanoid

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Alfred Hitchcock sa uškŕňa. Herecky opäť uveriteľné, Charlie najviac autentický. Humor výborný, výčitka ide len ku schématickosti postáv. Učebnicová ukážka toho, ako sa nechovať po rozchode. ()

• Charlieho (Sheen) hláška "I got a flock of seagulls on my deck! NO, I don't know whatever happened to them!" je odkazom na kapelu A Flock of Seagulls, ktorá po vydaní ich jediného hitu "(I Ran) So Far Away" prakticky prešla do zabudnutia. (Real Tom Hardy)
  • Keď Alan (Jon Cryer) vybehne z izby plnej čajok a nabúra do steny, je možné vidieť, ako sa otriasli steny celej kulisy. (Real Tom Hardy)