Reklama

Reklama

Dva a půl chlapa - Série 1 (2003) (série)


Jeďte po Sunsetu, dokud nenarazíte na pekelnou bránu (S01E03)

(epizoda)
  • USA Go East on Sunset Until You Reach the Gates of Hell

Obsahy(1)

Charlie, Alan a Jake vyrážejí do Disneylandu, druhý den se však Jakeovi udělá špatně a chce domů za matkou. Alan to nese velmi těžce, a tak mu Charlie navrhne, aby zašli do baru a trochu se odreagovali. Po několika hodinách a posilněni alkoholem se nechají odvézt taxíkem ke své matce, aby jí řekli, že jim oběma zničila život. (TV Nova)

(více)

Recenze (3)

SmoldaMara 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Popis: Alan a Jake se natrvalo přestěhovali k Charliemu. Se stěhováním pomáhá dokonce i Judith. Ale když Jake onemocní chce domu k matce. Alan si myslí, že ztratil jak Judith tak syna a jde s Charliem zapít smutek do baru. Poté v taxíku přemýšlejí, kde udělali chybu a díku taxikářovi zjistí, že za to může jejich matka a tak se rozhodnou, že za ní zajedou a všechno jí vyčtou. ()

Reklama

Galerie (7)

Zajímavosti (9)

  • Charlie pri smrti morčaťa povie: "Čože, čože, čože? To je všetko, priatelia!" Jedná sa o odkaz na rozprávky Looney Tunes od Warner Bros., ktoré vznikli v 30. rokoch. Morča sa tiež volalo Porky. Tak sa volala aj postava prasiatka, ktoré túto vetu na konci dielov prednášala. (Real Tom Hardy)
  • Charlie dáva taxikárovi inštrukcie – nech ide na východ po Sunset až kým nepríde k domu v Beverly Hills. Cez Sunset Blvd. sa však do Beverly Hills ide na západ. (Real Tom Hardy)
  • Adresa, na ktorej býva Judith (Marin Hinkle), 1167 Bonny Meadow Drive v mestskej štvrti Sherman Oaks, je fiktívna. (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama