Reklama

Reklama

Dva a půl chlapa - Série 1 (2003) (série)


První úkol splněn (S01E09)

(epizoda)
  • USA Phase One, Complete

Obsahy(1)

Jedna z mnoha Charlieho přítelkyň na jednu noc Wendy se spřátelí s Jakem. Charliemu se to nezamlouvá, protože si myslí, že Wendy využívá Jakea k tomu, aby se dostala blíž k němu a posunula jejich přátelství na vyšší úroveň. Pravda je však poněkud jiná. (TV Nova)

Recenze (4)

SmoldaMara 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Popis: Charlie chce vyprovodit jednu ze svých přítelkyň, ale ona místo aby odešla, si jde hrát s Jakem. Když zůstane celý den, tak si Charlie usmyslí, že je to její ďábelský plán jak ho získat. Alan mezitím začne hrát scrable s Rose. ()

Zajímavosti (6)

  • Evelyn (Holland Taylor) spomenula v jednom z rozhovorov, že Charlieho penis na ultrazvuku nedokázala nájsť. Je však nepravdepodobné, že by Evelyn disponovala snímkom zo sonogramu v čase, keď bola tehotná s Charliem. Sonogram (ultrazvuk) začali gynekológovia používať až v sedemdesiatych rokoch. (ČSFD)
  • Charlie opisuje svoju známosť Wendy ako "ten tvor z vesmíru" (v originálnom znení "pods from outer space"). S najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná o odkaz na dva rovnaké filmy z rokov 1956 a 1978, Invaze lupičů těl. (Real Tom Hardy)
  • Evelyn spomína na plastického chirurga menom Dr. Shapiro. V neskorších epizódach je viackrát etablované, že jej dlhoročný doktor v tejto oblasti je Dr. Schenkman. (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama