Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bláznivá komedie o trampotách židovsko-arabského gay páru. Učitel Khaled (Omar El-Saeidi) a majitel malé galerie David (Maximilian von Pufendorf) si poměrně spokojeně žijí, jediným problémem je, že Khaled ještě stále nepřiznal otci svou homosexualitu. Postupně se ale vše komplikuje, galerie má dluhy, Davidova rádoby ortodoxní matka nechce prodloužit nájem restauraci Khaledova otce a aby toho nebylo málo, objeví se dívka Sára (Franziska Brandmeier), která tvrdí, že čeká s Davidem dítě. Dokáží se s tím vším David a Khaled vyrovnat? (bllm)

(více)

Recenze (4)

petrsv 

všechny recenze uživatele

Když to budu brát čistě jako komedii, u které se mám zasmát a nebudu moc přemýšlet nad tím, co je možné a reálné, tak je to skvělý film. ()

Reklama

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

"Rodina zavazuje" má sympatické herecké obsazení a veskrz chytlavý námět, a i když mě film v rámci komediálního žánru tolik nedostal, nedá se mu upřít všudypřítomná humornost, místy až lehká absurdnost, tkvící v multi-kulti konfrontaci mezi muslimy, židy a homosexuály. Velká část stopáže evokuje bláznivé komedie, v nichž se humor odvíjel od nedorozumění a svižného děje, což se tvůrcům v případě tohoto německého filmu sice ne vždy povedlo, nicméně i tak má tato jednohubka potenciál pobavit diváka. ()

bllm 

všechny recenze uživatele

Trochu bláznivá multikulti komedie v poměrně rychlém tempu. Vše je i přes různé trampoty hrdinů pozitivně laděné. O něco drsnější humor, který by to posunul o dost dál a nebyla by to taková placatá idylka. A ještě jedna výtka, mezi těmi kluky to ale nijak zvlášť nefunguje, což je u romantiky zásadní problém. ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama