V rámci experimentu je psovi, který byl brutálně týrán, provedena operace, při níž mu jsou jeho kosti nahrazeny kovovými. Nenávist v jeho hlavě ale zůstává. Začíná krvavá štvanice kde vyhraje jen ten, kdo přežije! Otázka je, kdo to bude... (oficiální text distributora)

cariada

Na daný žánr celkem solidní. Dvojice hraje nákou hru a tak se plaví na lodi s uprchlíky ,kde je zajme policie. Holka je hned zneužita šerifem a tak se mu trochu pomstí a on na ní pošle psa, který jí rozsápe. Mladík zajmou a šoupnou do vězení. Jenže on na to zapomene a podaří se mu utéct a hledá svojí dívku, s kterou se ještě stačil rozejít. Jenže mu je v patách hodný pejsek (někdy vypadá docela hrozivě) A tak jsme svědky honičky , kda zaebou nechávají rozcupované lidi až v závěru mu dojde jak to celé bylo. Pes se né a né zastavit má jako kočka děvět životů. A i posmrti ještě oživá. Ten konec poněkud přehnali, ale nechá se to přežít. ()

SOLOM.

Po celou dobu jsem k filmu přistupoval tak nějak odměřeně a musím říct, že i když nešlo o žádné umělecké dílo, rozhodně jsem se nenudil. Jenže když se přiblížil konec filmu a z toho ohně vylezlo cosi co vypadalo jako….. doslova jsem pocítil v sobě obrovskou vlnu odporu a byl jsem rozhodnutý dát čistou nulu. Odstupem času však musím uznat, že tenhle kousek má určitě divákovi alespoň v určitých momentech co nabídnout a dokonce se tu objevilo i několik světlejších bodů, na které se dá podívat. 3/10 ()

Deratizer

Kritické komentáře jsou přehnané stejně, jako kriticky nízké hodnocení. Film by si zasloužil hodnocení alespoň k 50ti procentům. Je fakt, že děj byl chaotickej a divákovi nebylo vysvětleno spoustu věcí, kupříkladu žádná sebemenší pasáž ve filmu, která by vysvětlila vznik psa kyborga, poukázala na minulost a souvislosti týraného psa apod. Divák si to musí přečíst v popisu filmu, aby věděl o co jde. Samotný důvod, proč pes byl vyslán na svou oběť, je taky dost primitivní a ubohý, takže film se očividně nemá potenciál věnovat logice a příběhu, ale hlavní prioritou filmu je jednoznačný účel od samého začátku diváka zaujmout a pobavit především vizuální dynamickou podívanou, která je založena na honičce člověka psím terminátorem, který vraždí vše, co mu přijde do cesty. A podívaná je to slušná, docela kvalitně natočená a rozhodně ne nudná. Jednoduše se jedná o psího terminátora, který má za úkol zneškodnit určenou oběť a se vším všudy paroduje slavný film s Arnoldem Schawrzeneggerem. Inspirace slavným Terminátorem je neodiskutovatelná hlavně na konci filmu. Samozřejmě se jedná o silně béčkovou produkci, která má opravdu za úkol jen pobavit samotnou akcí, kde příběh jde stranou a v tomhletom ohledu film výborně plní svůj účel. ()

Fox Mulder

Na tento film jsem byl dost osobně zjedaví. Jelikož moc psích horrorů není a ještě k tomu když se ujme režie kultovní béčkař Brian Yuzna. Je pravda, že jsem slyšel nějaké negativni ohlasy, ale stejně jsem se na Rottweilera těšil. No musím uznat po schlédnutí Rottweilera, jsem prostě nevěděl co si mám myslet o mém oblíbenci Yuznovi. Takovýhle režijní počin bych spíše čekal od takovýho Uwe Bolla a ne od Briana. Tohle se fakt nedalo. Snad ani jeho hroznej Faust nebyl tak špatný. Doufám, že už konečně se Brian schopí a natočí nějakou krvavou řež typu re-animator či dentista. Tento film bych doporučil pouze fanouškům Yuzny a ostatní ať se ho vyhnou velkým obloukem. PS: Yuznův Rottweiler vychází ze španělského thrilleru El Perro ze 70. let. ()

jefff

Po Faustovy jsem šáhl po dalším díle Filipínského hororového mistra Briana Yuzny. Oproti Faustovi je Rottweiler daleko méně nápaditý a drží se více při zemi. Příběh je těžce stupidní, ale to už od názvu musí každý očekávat, takže mě to nijak nezaskočilo. Herci hrozní a hlavní hrdina Rottweiler poměrně nezajímavý (i když v realu bych z něj měl asi težký respekt). Co bych chtěl ještě vypíchnout je čtvrthodinové běhaní nahého hrdiny, které mě fakt iritovalo a neustále jsem přetáčel - nehodlal jsem se dívat na pobíhajícího španělskýho naháče, kterej se ke všemu choval jako naprostej idiot. Hlavní pointu filmu jsem nejspíš nezachytil a nebo byla tak dementní, že jsem to pochopit ani nechtěl. ()