Reklama

Reklama

Jako ryba na suchu

  • Francie Comme un poisson hors de l'eau (více)

Obsahy(1)

Vášnivý akvarista Desiré je bez práce a žije s rodiči. Na inzerát se seznámí s Italkou Mirtille. Zná ji jen z dopisů. Jede pro ni na letiště, kde ho kontaktují Bebe a Mel s tím, že ho za Mirtille dovezou. Postupně přiznají, že chystají podvod, v němž potřebují jeho pomoc. Odvezou ho do hotelu na pobřeží, kde se každoročně scházejí chovatelé exotických ryb v čele s bývalým operním pěvcem, který se stal známým mafiánem. Ten chová párek vzácných rybek. Podvodníci mu chtějí ukrást samečka. Desiré má před ním předstírat, že vlastní také samečka a po krádeži mu ho obratem prodat za milion dolarů. Desiré vystupuje v hotelu jako Gilbert. Zpočátku se jeví jako velký zmatkář. On sám pochybuje, že se role dobře zhostí, ale odvahu mu dodá přítomnost krásné Mirtille v hotelu. Podvod se podaří i přes všechny nesnáze dovést do konce. A Desiré alias Gilbert vymámí z mafiána dva miliony dolarů. Potom mu Mel prozradí, že Bebe a Mirtille jsou manželé, ale už spolu nežijí. Bebe mu řekne, že dopisy od Mirtille psal on sám. Nenasytná Mirtille chce získat všechny peníze… (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

5150 

všechny recenze uživatele

Téhle krimi-komedii schází ze všeho nejvíc taková lehkost a nadhled, protože jinak je zápletka vcelku slušná. Herecké obsazení je dobré a mojim favoritem byl jednoznačně Dominique Pinon. ()

elanista1 

všechny recenze uživatele

Miestami hrozne trápne, s teatrálnymi hereckými prejavmi, zlou amatérskou réžiou, a po celý čas s veľmi zlým obrazom. Ale dej nie je až taký nudný, plynie relatívne rýchlo a Monica Bellucci je dobrá femme fatale. Slabota. ()

Reklama

Galerie (8)

Reklama

Reklama