poster

Jako dým

 • USA

  Holy Smoke

 • Slovensko

  Ako dym

Drama / Komedie

USA / Austrálie, 1999, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ElizabethB
  ***

  Kate Winslet s knihami na nohách, auto vyčačkané sobími parohmi a v ňom sediaci Harvey Keitel, nahodený v čom inom, ako červených dámskych šatách…scéna na nezaplatenie… ;) Mimo toho, hlavnou pointou zostáva - ako aj relatívne silný muž dokáže stratiť kontrolu sám nad sebou a podľahnúť manipulatívnej žene... Až na to, že Kate Winslet opäť predviedla jej známe “I love to be naked” ;) ...celkom to ušlo.(10.2.2009)

 • venison
  ***

  Hodně zajímavý snímek.. Smyslná hra kočky s myší v podání Kate Winslet a Harveyho Keitela.. Odborník, který má vracet lidi poznamenané náboženským fanatismem do normálního života a dívka, která skrze svého guru hledá spásu svého života se spolu setkají na odlehlé chatě a svádí spolu psychický boj.. Otázkou je, kdo ovlivňuje koho.. Relativně dobrý film, který padá a leží na hlavních protagonistech..(21.7.2014)

 • Malarkey
  **

  Harvey Keitel byl sice jasnej štramák s charismatem alfa samce v opičí smečce, ale zahrál si ve filmu, kterej je spíš fraškou, než vážným dramatem. V podstatě tento film neví, co chce. Jednou vypráví příběh zmagořelé Kate Winslet, která má stejně tak zmagořelou rodinu, aby v některých scénách rádoby vtipně zrychlila záběr a vytvořila tak dojem komedie.(27.8.2016)

 • Anderton
  **

  Pamätám si ten hype, keď krátko po Titanicu išla do kina novinka s novou suprehviezdou: Kate a hneď v réžii Jane Campion. Výsledkom boli ale rozpaky, ktoré som si ale v kine vtedy nepotvrdil, až teda takmer 20 rokov po vzniku filmu. A popravde asi by som podobne nechápal, ktorá bije, ani vtedy. Asi je chyba aj v tom, že som očakával diametrálne odlišný film, ale aj keď už som sa dokázal ako-tak adaptovať na zvolený štýl, tak ma Campion prekvapila ďalšou wtf scénu a po ňou ďalšou a ďalšou. Vo výsledku teda sklamanie a to aj napriek výborným výkonom hlavných predstaviteľov.(12.6.2018)

 • honajz
  odpad!

  Režisérka Jane Campion se proslavila filmem Piano a Harvey Keitel hraje i v tomto snímku. A to profesionálního svůdce, který má přesvědčit mladou dívku (Kate Winslet), že buddhistické manýry a její současný přítel nejsou zrovna košer pro mladou Američanku. A hádejte, jestli se dívka a svůdce do sebe zamilují. Vyprázdněný film o ničem nijace podaný a povrchní jak některé doly v Ostravě.(16.3.2012)

 • - Jde o první film Kate Winslet, ve kterém nosí současné oblečení. (zigot7)

 • - Na radu kolegy herce vypila Kate Winslet před scénou, ve které hrála opilou, 3 vodky s tonicem. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace