Reklama

Reklama

Přátelé z dovolené 2

  • USA Vacation Friends 2 (více)
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

V novém pokračování pozvou novomanželé Marcus a Emily Rona a Kylu, kteří se mezitím také vzali a mají dítě, aby se k nim připojili v karibském letovisku, s jehož majiteli Marcus jedná o zakázce na výstavbu hotelu v Chicagu. Když však začne večírek, pohodová dovolená se rychle proměni v divoké dobrodružství. (Disney+)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (25)

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele

Po vzoru jedničky je i druhý díl pořádně ujetá, šílená a zvrácená jízda, kterou by člověk snad ani nevymyslel. Stejná dovolená, stejné dva páry a hromada neuvěřitelných situací okořeněná o dvě nové postavy, které s sebou rozhodně přinesly i další dávku humoru. Jedna zvrhlá situace střídá další, sype se jedna hláška za druhou a zas a znova skvělý Cena v roli naprostého blbouna spolu s Lil Rel Howerym v roli hodného chlapíka (týpek svým babským křikem připomíná strašne Kevina Harta!!:D) se skvěle doplňují a na poli necelých dvou hodin jsem se nestíhal nudit ani na moment. Takový typ komedií mě baví, Cena do nich sedí a tohle bych si dal rovnou znovu! Tahle série je zkrátka klenot a pevně doufám, že bude pokračovat dál, jelikož taková bizarní a zábavná podívaná tady v dnešních komediích drasticky chybí. ()

BarryLyndon 

všechny recenze uživatele

Strašný průměr, ale zase mne to nijak neuráželo. Strašně to tahá komediální talent Ceny, který je tu opravdu vtipný se skvělým timingem a screen presence. Sranda, že jsme se ještě nedávno bavili tím, jak Cena a Bautista berou drobky po Rockovi a dneska ho jeden totálně přejel herecky a druhý komediálně. 5/10 ()

Reklama

sedm.1 

všechny recenze uživatele

Oproti prvnímu dílu došlo v tomto pokračování ve většině ohledech k jemné umírněnosti, což pak má na výslednou podobu dvojí dopad, a to jak pozitivní, tak i negativní. Tím pozitivem mám namysli určitě fakt, že celá ta podívaná nepůsobí již tak nesoudně infantilně, negativem pak je skutečnost, že právě ta infantilnost ovšem přinesla alespoň pár opravdu vtipných momentů, které ve dvojce kvůli tomu pak chybí. Každopádně zásadním společným prvkem obou dílů je opět ústřední čtveřice postav, respektive dvou manželských párů, kolem kterých se točí veškeré dění, a to je zhruba na srovnatelné úrovni, nejdůležitější je ale to, že jsou hlavně díky obsazení zase poměrně výrazné a sympatické, a to i navzdory komediálním talentu Johna Ceny, o kterém mám pořád více než velké pochyby. Zápletka mi jinak přijde o malinko více ucelenější než v jedničce, což ovšem neznamená, že by se dala označit za povedenou, jen prostě má alespoň už nějakou kostru a nejde jen o sled kokotin jednotlivých postav. Humoru pak oproti jedničce tedy ubylo, ovšem to asi nelze považovat úplně jen za ryzí výtku, jelikož úroveň vtipnosti prvního dílu byla vážně mizerná, takže je to vlastně spíš krapet i ku prospěchu věci, a jinak už v podstatě ani nevím co dál k této podívané napsat, takže už jen ve zkratce, prostě se jedná o takovou hodně nenáročnou, přímočarou, prostoduchou a především švihlou jednohubku, která se dá sice pomocí vypnutého mozku i v celku příjemně užít, ale divák do toho musí zkrátka jít s vědomím, že jde spíš o bláznivý a nesoudný úlet, než o něco vkusného, či reálného. ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

První díl nebyl špatný ale byl pouze praštěnou komedií, která celou dobu jela na půl plynu. Druhý díl je už z počátku dravější, přináší pár slušných vtípků a jako bonus přidává postavu Stevea Buscemiho. Bohužel opět chybí opravdu vtipné momenty a akční části jsou zde vyloženě na sílu. Nenáročné ale ne zcela vytěžené. 50% ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Nemôžem to hodnotiť nižšie, pretože to účel spĺňa. Nie je to dementné, ale to nebol ani prvý diel. Len si to ide vo svojich zaužívaných cestičkách. Koniec tradične zlý. A tým pádom trošku narúša pohodovosť snímku. Vacation Friends je ale skvelým príkladom, že môžete variť z tej istej vody a na to aby to nenudilo musíte len obsadiť sympatické postavy. Tie tu sú - Cena, Buscemi, Howery. A na oddych je to viac než dostačujúce. Aj s chybami. Aj napriek blbému koncu. Na rovnakej úrovni, ako prvá časť. ()

Zajímavosti (2)

  • Hlavné natáčanie sa konalo na Oahu v Kailua na Havaji koncom roka 2022. (Arsenal83)
  • Napriek tomu, že je z topografie, surfovania, pláží, architektúry budov, flóry a fauny evidentné, že film sa natáčal na Havaji, dej filmu sa odohráva v Karibiku. (Arsenal83)

Reklama

Reklama