Nejznámější a největší kuchařská soutěž MasterChef se vrací! Přísní a nekompromisní šéfkuchaři, Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář vybírají ty nejlepší amatérské kuchaře Česka, kteří budou bojovat o titul MasterChef a půl milionu korun. (TV Nova)

hurki odpad!

Tlusté, slizské prasátko, co daně řádně neplatilo...Punčochář nám tady ukazuje, co všechno neumí. ()

borohub

Ne tak tahle řada se fakt nepovedla. Ne jenom, že se to táhne jako smrad, ke všemu se šíleně protěžuje soutěžící, který jediné co umí je kňučet. Já chápu, že je to reality show a díky Pavlíně to má asi větší sledovanost, než by to mělo, ale nemůžete příště sehnat arogantní krávu, která aspoň umí jakž takž vařit? Fakt už jenom čekám na to, až Pavlínka ve finále nasere na talíř a porotci si budou chtít ještě přidat.. I Chilli tam byla déle než si zasloužila (když to nebyla asijská kuchyně tak to prosrala na celé čáře). Jednu hvězdičku za Romana, další za Pepu, kteří asi opravdu něco umí, ke všemu to byli poměrně sympaťáci. Já se spíše ptám jestli tohle Punčochář, Kašpárek a Forejt mají zapotřebí. 30% ()

Mamutol odpad!

Podle mě pořadu stále něco chybí. Chybí tam eskymák, který upeče soba na ledu posypaného rozemletým lišejníkem, dále pak indián, který upeče steak z bizona podle receptu slavného Vinnetoua, dále pak afričan, který vymačká ze země vykopané kořínky do sklenice a posype to čerstvým saharským pískem, dále pak číňan, který oflambuje čerstvou krysu a tak dále ... ()

chup44

Update: Kur*a za tie 4 sezóny nebola ani v jednej tak afektovaná a nesympatická osoba, ako tu tá malá pani, čo schudla. A jej slovník, keby to bolo raz za čas, ok, ale toto je neustále. Ach bože, nech je čím skôr preč. Bojím sa však, že práve ona tam bude až do konca. Komentár z minulej série platí aj teraz :” Je to taká typická americká blbosť, ako boli aj predchádzajúce dve série. Hudba ako z blockbusteru/drámy, niekedy zbytočné komentáre súťažiacich, porotcovia musia byť dramatický,jeden drsnejší, skrátka, čo im réžia nakáže. Ale! Kvôli receptom a zaujímavým výzvam je to pozerateľné, čo sa o väčšine súčasných televíznych relácií povedať veru nedá... K porotcom len jediná výhrada, konkrétne k pánovi Forejtovi. Nechápem, prečo raz súťažiacemu tyká, potom mu zas vyká. V tomto sú kolegovia (aj bývalí) profesionálnejší a zo slušnosti by mali vykať každému, aj keď má len 18 rokov.” ()

kritkMd odpad!

Sleduje toto vůbec někdo? Mě totiž přijde že na takovou kravinu a vlastně úplně nudnou zbytečnost se může dívat akorát tak divák tv barrandov. ()

jjjerry

Porotci jako minule, sázka na jistotu. Soutěžící zábavní. Vadilo mně vyhazování jídla, plýtvání. Celou dobu tam vyhazují tuny surovin zbytečně a pak jeden díl, jak je dobré šetřit. To mně přišlo hodně trapné. Velmi iritující opakování "nejlepší amatérský kuchař". To je přece lež, možná nejlepší téhle soutěže. Ale ne nejlepší v ČR. Tam jdou ti sebevědomí a extrovertní, ne nejlepší. ()

Sfaxia odpad!

Naprosto nekoukatelný. Zvlášť klaun Forejt, který si gestama a poskakováním hraje na Gordona. Směšný. ()

FuLister odpad!

Chápu, že jen to jen převzatý formát, nicméně mě to přijde hrozně bizarní. Hlášky typu: už máte jen třicet minut! To je fakt na palici. Nějak mě to holt nebere. Soutěží i porotci jsou takoví divní. Úplně mi stačí ta věčná reklama s tím kašpárkem co se jmenuje Kašpárek. ()

Raggnar odpad!

Odporný průjem vyprodukovaný jak jinak, než na nově. Opět nechybí multikulti propaganda, v tomto případě povinně obsazený cikánem a rákosničkou, ovšem nečekaně chybí bubák z afriky a správně integrovaný achmed, který sice v minulosti zabil svoji šestiletou manželku, ale do evropy přišel ukázat, že na talíři ukáže své pravé já. Tuto trapnost navíc hodnotí tři bezvýznamní hňupi (zpomalený buldočí šulinobrad, hipster-teplomet s pohlavím X a upocené skorochytré prasátko) kteří si přividělávají v reklamách na blillu. Láďo Hruško, pomóc!! ()

oskiii

Pár amatérů dostane exotické suroviny, které vidí poprvé v životě a za 5 minut vykouzlí špičkový recept. Zajímalo by mě skutečné zákulisí soutěže. K tomu umělému dramatu asi není nic moc co psát. Nejdřív zhejtí, znejistí, aby měl divák “jasno”…a ve finále vychválí. A tak pořád dokola. K tomu povýšený Punčochář… ()

McZmener

Na začátku se mi to celkem zamlouvalo, některá jídla byla na pohled výborná a hodnocení poroty mě bavilo. Ovšem po shlédnutí 9 dílu jsem to absolutně nepobral. Co je to za soutěž, kdy všichni soutěžící čumí z balkonu na svou soupeřku, která "bojuje" s profíkem? Proč tam je nebo proč tam není jiný soutěžící? Co má tohle za smysl proboha? Tímto dílem končím, protože tohle je naprostá ztráta času. Kdo vymýšlel pravidla a postup soutěže bohužel jaksi ztratil soudnost. ()

tehol

cast velmi slusny (pavlina - goat), pororta vyborna (vidim tam pokrok oproti minule serii - hlavne puncochar s forejtem me bavi o dost vic), format overeny, samozrejme obcas se tam objevi tohle :D, ale oproti minule sezone i v tom vidim zlepseni ()