Vyrůstali spolu, chodili společně na střední, bylo jim spolu dobře, a když se v osmnácti vzali, život se zdál být tak krásný a otevřený všem možnostem. Pak přišlo dítě, první účty za elektriku, splácení hypotéky. Vídali se pořád méně, ona se doma starala o dítě a on se vracel z práce stále později a unavenější. Přišly první problémy...
Ačkoliv hrdinové filmu Michael (Jared Leto) a Roslyn (Alicia Silverstone) žijící v Los Angeles padesátých let mají svá jména, jejich příběh neuskutečnitelných plánů a mladistvých snů, pro něž v životě nebylo místo, se mohl odehrát kdykoliv a komukoliv. (dopitak)

dopitak

Jsou horší věci a tak jsem z počátku nechápal místní hodnocení, ale ten konec, bože, Alicia si tady pořádně zavřískala, ale mnohem víc než ona v "měsíčním" světle na pláži ukázala Christine Harnos. Pro většinu diváků asi dost otravný film, ten jazzový nádech mi ale dost seděl a soundtrack je moc pěkný. ()

SOLOM.

Jo když jste mladí, tak jste i blbí. Znám to tak trochu z vlastní zkušenosti, ale hlavně z osudů některých mých vrstevníků. Ona školní láska a mladistvá nerozvážnost v mnoha případech o pár let později nabere úplně jiný směr, než si mnoho lidí myslelo. Polovina z těch, kteří se brzo brali a měli děcka, se po čase začali podvádět a rozvádět…Navíc když kápnete na debila, může to i špatně dopadnout. Alicia Silverstone byla sexy (v šatičkách i bez nich), ale ten její vřískot mě pěkně sral. Nicméně dostala, co si zasloužila, stejně jako tvrďák Joey. Jared Leto byl však tím nejlepším, co nám zde bylo nabídnuto. Jeho výkon nebyl vůbec špatný. I tak jde však o dost průměrné drama, které mě už ke konci moc nebavilo. Spíš než ty „akční“ pasáže, jsem si užíval svádění obou nevěrných dam a samozřejmě mini roličku Christine Harnos, kterou si pamatuju ze čtvrtého Hellraisera. ()

Juto

Zvláštny film o nevere. Nešťastne manželský pár Roslyn (Alicia Silverstone) a Michael (Jared Leto) vedú samostatné záležitosti, ktoré vedú k násilným následkom pre všetkých. 6/10 ()