Nevěstina máma

• USA Mother of the Bride
Trailer

VOD (1)

Matka vyrazí na tropický ostrov, kde se bude vdávat její milovaná dcera. Tam ale zjistí, že otec ženicha je její bývalý přítel, kterého neviděla už desítky let. (Netflix)

Trailer

Katie88 odpad!

Tak toto dokonce předčilo má očekávání... Směrem dolů aneb Hallmark hadra. Normálně bych se na to vykašlala, ale když tam hraje moje oblíbená Brooke Shields a ještě k tomu Benjamin Bratt, nešlo to jinak. Trapné, nudné, předvídatelné, znovu trapné. Brooke už opravdu nemá co nabídnout - její bývalý šarm už je dávno pryč a zbylo jen to přehrávání a musím souhlasit s Dixieboy, že Benjamin tu vypadá opravdu jako vyžilý bezďák. Možná nastal čas opustit vykopávky anebo jim aspoň dát adekvátní role s adekvátním scénářem a hlavně lokalitou, kde si nebudou muset hrát na puberťáky. ()

Dixieboy

Prvoplánové vtípky, které nefungují... Zápletka stokrát omletá... Brooke nám krásně zmužněla a "přehrává" přesně tak, jak jsme od ní zvyklí... nechybí gay pár, který samozřejmě musí být vyobrazen jako jedno velké klišé... a Benjamin Bratt??? vypadající jak vyžilý bezdomovec? Teda...čekal jsem lecos, ale tohle ne. ()

alisa.upir odpad!

Koukat se 80 minut na atrofovaný čelo Brooke Shields (kvůli neustálými botoxu, a díky tomu má to obočí spadlý a nepohyblivý) mě teda úplně neoslovila. Úplně tuctovej film, s ubohýma dialogama, který mě tahaj za uši od první minuty. Vydržela jsem se na to koukat jen proto, že Benjamin Břéťa je strašnej fešák, a na obrazovce je skoro pořád. Jinak teda fakt marný ()

dudel3333

film akoby od influencera, ultra"vyžehlena" Shieldska ,stary šlachovito- vymakany Bratt s vyholenymi nohami , Murray bradou ostarnuty o par rokov s pekačom nabruchu aby pri Shieldske nevyzeral jak decko a v neposlednej rade az neprijemne umelé vytvaranie pribehu cez akože sponzorovanie celej svadby nejakymi znamimi značkami a dizajnermi ,pričom dcera je absolutne nezaujimava a nudná.....inak ak máte nejake "hysaky" so svojim vyzorom rozhodne nepozerajte ....ultra dokonale ksichtiky mladych ,50tnici vymakany akoby ušli z fitka a 50tničky vyhladene dohladka.Samo o sebe cely film je tak umelý ako všetko umele v ňom ()

Pavlínka9

Chcete nějakou oddechovku, u které se budete dívat na krásné lidi, na krásném ostrově vykreslené fakt božsky? Dejte si tento film - protože to je přesně ono :) Sem tam nějaký humor - vtipná teta, která na Harleyi ještě nejezdila, dávná minulost, která jen dává za pravdu tomu, že nedorozumnění způsobují obrovská trápení a komunikace je základem skvělých vztahů :) ()

• Brooke Shields povedala, že aby Benjamin Bratt pri natáčaní scény, v ktorej k nemu vchádza nahá, bol menej nervózny, zhodila pred kamerou šaty tak, aby, keď sa k nej otočil, ona bola "hore bez". Uviedla, že šokovaný výraz na jeho tvári bol na nezaplatenie. (Arsenal83)
  • Brooke Shields priznala, že počas spoločnej nahej scény nebola ona ani ostatní herci v skutočnosti nahí, aj keď uviedla, že to mohla byť zábava. (Arsenal83)
  • Brooke Shields žartuje o jej šatách, vďaka ktorým vyzerá ako Morticia Addams. Shields hrala Morticiu na Broadwayi v muzikáli "The Addams Family". (Arsenal83)