Božská relikvie 2

• Hongkong Fei ying ji hua (více)

Jackie je tajný agent, kterého vláda pověřila neobyčejně nebezpečným úkolem. Musí najít a získat nacistické zlato, ukryté před 40-ti lety v severní Africe. Tento úkol nebude snadný, neboť Jackie není jediný, kdo se o tento poklad zajímá. Chtějí se ho zmocnit i gangsteři, kteří jsou ochotni dopustit se čehokoliv v zájmu získání pokladu. Na plátně se opět objeví hongkongský Indiana Jones, který se jako vždy úspěšně postaví proti všem nepřátelům. Samozřejmě i v tomto filmu se setkáme s humorem charakteristickým pro Jackieho filmy a na konci se zasmějeme nad kopancemi při natáčení scének. (oficiální text distributora)

Vojcl

Takový Indiana Jones ve stylu kung-fu. Jeden z nejzábavnějších Jackieho hongkongských filmů s tradičně skvělými akčními scénami a tady i s obstojně napsaným scénářem. Řekl bych, že dvojka je ještě o něco lepší než solidní jednička. ()

maverick10

Jackie je poradnej gumak. Jeho stresteny akcni komedie maji v sobe kus jakesi pohody a bezstarosti, pri sledovani, az je to k nevire, kdyz vezmete v potaz kolik kilojoulu ten chlapik spali. ()

Martin741

No... neviem, ako to napisat, ale proste videl som Cenove eskapady kung fu vhodne premiesane s humorom, a Dzeki Cenovi humor ide. Ono cinsku kinematogtrafiu nnemusim, len1 -3 ludi, Cena a povedzme ohybneho tlustocha Sammo Hung kam Bo-a, ten co stvara za masakre, to je radost pozerat. Tuna Hung Kam Bo nebol, coz je skoda, Cen si ale vystacil sam, je aj namysleny - hm, ma na co . Jo a Dzeki Cen bol vzdy funda samotneho Spielberga . 90 % ()

bogomira

Ach jo...Další z neuvěřitelně pitomých Chanovek. Odpad dát nemůžu, protože je mi chlápek vlastně dost sympatickej a jednu hvězdu přidávám za ventilátor, kterej mě bavil. ()

Wormboy

Bozska relikvia 2 sa mi pacila o kusok viac ako jednotka, zdala sa mi byt akoby ucelenejsia, aj ked slovo ucelenejsia tu nema obvykly vyznam, samozrejme. Jackie bol v pohode, brutalne ma vsak stvali tie takmer nonstop jaciace zenke... ()

Juto

,, Božská relikvia 2" je viac ladená do komédie, ktorá výborne funguje. Film má svižné tempo a úžasné akčné bojové sekvencie. 8/10 ()

c.tucker

Více zábavná nežli jednička. Více bitek a kaskaderských kousků. To s turbínou byla senzační podívaná. Jediné co mě na tom velmi iritovalo byla ta neskutečná stupidita ženských postav. ()

otík

Pravá hongkongská akce, ve která Jackie Chan natočil a zahrál před kamerou meuvěřitelné kaskadérské věci. Nešetřil ani sebe ani ostatní kaskadéry. Samozřejmě že jinak jde o slátaninu, ale když přijde na akci, které je opravdu hodně, stojí to za to. A navíc celé to je natočeno ve zběsilém tempu a velmi, velmi vtipně. Vzniklo daleko lepší pokračování jedničky v akčnějším a vtipnějším hávu. Do sta procent chybí jen vyplnit občas hluchá místa, kterých ale není mnoho a v téměř všech filmech tohoto typu se zákonitě objevují. Ale za tenhle filmu "bravo" pro Jackieho Chana. ()

Rockwood

Jackie opět předvedl svoje bojové umění v pokračování doost dobrého filmu. Ovšem troch mě zarazilo, že už to bylo trochu jiné kafé. Jako, je jasné, že se musí změnit příběh atd, ale ten se změnil tím způsobem, že se změnilo snad vše. Jediný co zůstalo je Jackie. Jinak příběh, herci, prostředí. Změnila se i atmosféra vyzařující z filmu, ale po chvíli si mě ten film získal stejně jako jednička. ()

Mol

Film u kterýho se nemůžete nudit. Nabitej až po strop akčními scénkami a spoustou Chanovejch triků. Skvost, až na tu hroznou doprovodnou hudbu, ale to je maličkost.. ()

bartias

Podle stejného receptu jako Božská relikvie vzniklo pokračování se stejně efektivními souboji a lehce infantilními vtípky. Božská relikvie 2 znovu opakuje všechno, co už se jednou osvědčilo, ale nepřidává nic navíc. ()

eye candy

Druhá polovina relikvie je vlastně nonstop řežba, kterou kazí jen neustálé ječení Jackieho harému, které je možná ze začátku docela prdel (Eva Cobo De Garcia s kulometem nemá chybu), ale časem začne bejt strašně otravný. Hodně filmů ve kterých Jackie hrál bylo samo o sobě strašná hovnařina a jediným důvodem proč se staly nadprůměrnou zábavou byl fakt, že Jackie a jeho crazy choreografie jsou prostě neskutečně vymakaný. Zde se jí divák nabaží dosyta a náckové taky nechyběj takže hodně slušný 3* ()