poster

Miliónový brouk

 • Itálie

  Piedone d'Egitto

 • slovenský

  Miliónový chrobák

 • anglický

  Flatfoot on the Nile

Akční / Komedie / Krimi / Drama

Itálie, 1980, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • otík
  ****

  Jedno z nejpovedenějších dobrodružství tentokrát osamoceného Buda Spencera. Dobrá hudba podmalovává zajímavý děj a bláznivé fackovací scény, kterých je dostatek a jsou i dobře natočené. Enzo Cannavale v roli Caputa není nijak trapný, ale skutečně vtipný a společně s Clouseaovský hlasem a převleky bájného komisaře i trochu připomíná. Ale hlavní pozornost na sebe strhává ohromitý Bud Spencer, který byl v těchto létech asi v nejlepší formě a kraluje každému záběru s ním. Svižná, vtipná a příjemná komedie. Co více si přát?(23.2.2004)

 • sud
  ****

  Opětovný návrat do Afriky našich starých známých - komisaře Rizza, inspektora Caputa a malého černouška Boda se také vydařil. Kriminální linie příběhu je dobrá, rvaček je také poměrně dostatek, humoru jakbysmet. Dále by stálo také ocenit perfektní český dabing Buda Spencera, v českém znění Rudolfa Hrušínského.(27.3.2006)

 • Autogram
  ****

  Veľmi príjemná spomienka z detstva, keď sa na to chodilo do preplneného kina a sedelo sa takmer aj na schodoch. Súdruhovia film schválili ako akčný ideologicky nezávadný, dokonca bez krvi a tak boli kiná na prasknutie. Fackovanie a lietanie protivníkov je doplnené správne uleteným príbehom so zaujímavým umiestnením v exotike.(25.8.2013)

 • Davej
  ****

  Tenhle film potěší asi každého desetiletého kluka. Je tu vražedná kombinace spousty humoru a akce- objevují se zde jak klasické mlátičky, tak- jestli si ještě dobře.pamatuji- i kung-fu. Byl to jeden z mých nejoblíbenějších filmů, ve kterých se vyskytovali Bud Spencer nebo Terence Hill (při nedávné repríze jsem byl poměrně hodně překvapen, že Hil v MB nehraje).(23.5.2003)

 • zigy
  *****

  Nejpodceňovanější film zde na čsfd. Jeden z nejlepších klukovských filmů plný hlášek ("Bašta bude příště, krokouši") a vtipného pomocníka Caputa (S. Fišer), který se pořád převléká. Bud Spencer válí, a herecky mu hrozně pomáhá skvělý Rudolf Hrušínský. Bitky nápadité, film je vtipný a v tempu ubíhající, několik krásných melodií, které se k filmu báječně hodí. Co si víc přát?(24.1.2014)

 • - Ve scéně, kdy Rizzo (Bud Spencer) zachraňuje profesora, skočí do studny, kdy vytryskne gejzír vody a poté do studny naskáčou maskovaní bojovníci. Když je pak Rizzo vyhazuje ze studny, tak jsou všichni suší. (JohnSmith)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace