Dobrodruh a hledač pokladů Jackie odvážně získá v jednom starobylém městě v poušti zbraň patřící k výzbroji bohů. Ovšem strážci zbraní nejsou ochotni vzdát se svého pokladu. Členové kmenu unesou Jackieho přítelkyni Loreleii, aby ho tím přinutili k vydání všech zbraní patřících k výzbroji bohů. Vysvobození dívky není snadným úkolem, jelikož na cestě jsou uložené různé nástrahy, číhají na něj odvážné amazonky a zlostný čaroděj. Jméno Jackie Chan je už dobře známo nejen mezi milovníky bojových umění, kteří se kochají pohledem na jeho bravurní kung-fung scény, ale okouzlují nás i jeho komedie. Samozřejmě i v tomto filmu se setkáme se spoustou humoru, který je pro něj tak charakteristický a na konci se zasmějeme nad kopancemi při natáčení scének. (Klub Publishing)

Rathalos

Moj oblubenec Jackie Chan a Bozska relikvia,akcna komedialna trilogia v jeho rezii,jednotka je slabsia,u Jackieho som zvyknuty na viac akcie a srandy,no tu toho vela nebolo,dvojka je uplne super a trojka tak na 4 hviezdicky,ale suma sumarov,bavil som sa vo velkom...:-) ()

AnanAss

Žádným extra fanouškem Jackieho Chana nejsem, ovšem před jeho kaskadérskými kousky (často i za hranicí smrti) musím smeknout své pomyslné tupé. Navrch snímky, které jsem viděl z jeho hongkongská tvorby, bych mohl spočítat na prstech jedné ruky, bylo tedy na čase doplnit si nějaké ty mezery. Božská relikvie je pro mě takovým slabším bratříčkem Indyho a Bonda, s Jackieho klasickým, pomalu až groteskním humorem, ovšem s neuvěřitelně nápaditými (taktéž pro něj klasickými) kaskadérskými výkony. Takže vlastně pomalu jako celá tvorba nejznámějšího čínského parkouristy, patřící však k těm vydařenějším kouskům. ()

ŇY!!!

Jackie Chan v Jugoslávii osmdesátých let bojuje proti mnichům materialistického kultu, kteří ve svém skalním klášteře pěstují drogy a kung-fu. Jinak naprosto neodolatelná béčková akční komedie prošpikovaná kouzelně naivními vtípky, dvacetimetrovými skoky a zběsilým řáděním "asijského jestřába". ()

foundation

Bozske Relikvie sa u mna radia na uplny vrchol Jackieho hereckej kariery. Perfektne namiesany kokteil humoru a skvelej akcie. K tomu jedno luxusne auto v ktorom sa skryva viac ako by ste cakali :D. Jackie Chan vo svojej vrcholnej forme. Co sa tyka pribehu druha relikvia sa mne osobne pacila este ovela viac :). ()

Kaučuk03

Pro mě poměrně zklamání, filmy s Jackiem neberu nějak vážně, jen se chci pobavit nad jeho kreacemi. Tady jich bohužel moc nebylo a děj zrovna také nebyl moc napínavý, ač se o to asi tvůrci snažili. Rádoby komické hlášky, hrozný dabing a hudba jak z italského porna ze 70 let. Tyhle aspekty prostě tenhle snímek poměrně srážejí, ale s úcty k Jackiemu dávám 3* plus za nepovedené scény při závěrečných titulcích. ()

tranquill

Hvězda navíc za souboj s bojovnicemi ala "Kiss" :-)) Jinak Jackie natočil spoustu lepších filmů (a přitom to začalo dobře...). ()

Torgal

Niektorým slávnym filmom z časov dávno minulých je lepšie sa v dnešnej dobe radšej vyhnúť, lebo len budete krútiť hlavou nad tým, kde sa vzali tie vysoké hodnotenia. A toto je modelový príklad. Technické kvality sú zo súčasného pohľadu skrátka tristné, vyzerá to ako nejaký amatérsky fan film a má aj tomu zodpovedajúcu zápletku a príbeh. Jackie Chan, hlavné lákadlo, okrem našľapaného a zábavného úteku pred kanibalmi z úvodu filmu neukázal v podstate nič zo svojho slávneho bojového repertoáru, za to zakrneným hereckým ma trápil celý čas. 5/10 ()

zberatel

Na Jackiem som prakticky vyrastol a nikdy nanho nedam dopustit :)) Humor a bojove dovednosti je to preco je JC tak popularny a jediny herec ktory nikdy za seba nepouzil kaskadera a mal zlomenu asi kazdu kost v tele :)) Jackie si proste legenda. ()

Tamten

Dějově nezajímavý blábol, ale kdo by čekal něco jiného. Smutnější je, že i po bojové stránce to není nic moc. Na začátku jedna slušná akce a na konci poměrně dlouhá vynikající bitka, ale celý čas mezi tím je o ničem. ()

Jenislávek

Patří k těm lepším z Chanových filmů. Spousta akce a nadsázky. A i hlášky typu: "Já zvládnu jen dva!" mají cosi do sebe. ()

Likan7

Nebýt závěrečný bitky, tak tady nestojí nic za řeč. Jackie mě vždycky bavil, ale tady ještě nejspíš nedorostl do té komediální polohy, kterou u něj mám rád. Všechno ostatní je o ničem. ()

Nix

Bohužel tak tohle mi moc nesedlo po znovu shlédnutí. Hlavně mi tu chyběla akce. Dostane se na ni na začátku, pak jedna jízda autama a pak až na konci což mi na Jackieho přijde málo. Jasně, závěrečná akce je dlouhá a dynamická, i bitka s ženkýma, jak to bejvá ve zvyku, ale bohužel to film nezachrání. Pátrání po relikviích je nudný a mluvení bohužel taky. Hlavně to není tak dobrodružný jak to vypadá. Místo různých cest jak je to třeba ve dvojce, tady je to pouze v klášteře v nějaký skále tak nevím proč to má být dobrodružný jako třeba Indiana. Celkově nemám tak dobrý pocit jako např ze dvojky, která mi přišla daleko lepší ve všech směrech i splňuje dané žánry. Bohužel pro mne průměr, Jackie to umí opravdu líp. ()

Rodin

Standardní Ping Pong z produkce Hong Kong. Nic pro mě, i když jsem si jist, že někomu to mohlo udělat radost. ()

Jackie Chan v Expendables 3

Jackie Chan v Expendables 3