Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Mafián z Taipei vyrazí do Los Angeles, aby tam ochránil svoji tvrdohlavou matku i nic netušícího mladšího bráchu, kterým jdou po krku záhadní útočníci. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (41)

cariada 

všechny recenze uživatele

Tak nevím jestli jsem koukal na něco jiného než ostatní, ale mě se to nějak zvlášť nelíbí. Celé je to takový nedomrlý ani ryba ani rak. Ani komedie ani pořádný drama ani akční prostě od všeho něco a dohromady to nefunguje. Postavy se chovají jak retardovaný. A k tomu ta kombinace dvou jazyků mě docela lezlo na nervy. ()

makakus 

všechny recenze uživatele

Když se tady podíváte na recenze, problém je zřejmý - pro jednoho je to "zábavná komedie", pro druhého "rodinné drama", další mohl by psát o variaci na Kill Bill nebo absurdní gangsterské frašce ve stylu Bullet Train. Pravda je to všechno dohromady a zároveň nic z toho, a to nedělá dobrotu - seriál pochoduje kulhavým krokem a místy si podvrtne nohu. Spousta odkazů na Tarantina je nepokrytě přímočará a svědčí o nedostatku originality. Pak najednou bác a postavy mluví a jednají jako v nějakém béčkovém dojáku a po nás se chce, abychom zapomněli na Quentina a brali to smrtelně vážně. Je to hlavně chyba slabé režie, která nedrží formu. Herci jakoby chvílemi hráli každý v jiném žánru, akorát Michelle Yeoh je naprosto suverénní, protože ta žádné vedení nepotřebuje. Nejlepší jsou komediální akční scény jako je hned ta vstupní nebo souboj s dinosaury, Škoda, mohlo to být mnohem lepší ale takhle si výsledný koktejl nezaslouží víc než 70 %. ()

Reklama

Lacike 

všechny recenze uživatele

Malo to potenciál na super temnú triádovku, ale nie, oni z toho museli urobiť trápnu komédiu. Najviac ma sral ten debilný otravný neschopný brat. Každá scéna s ním bola utrpením. Na druhej strane tu sú špičkové bitky, kvôli ktorým sa to oplatí aspoň preklikať. Len škoda, že Michelle tu má len jednu bitku. Ja viem, je už stará, ale aj tak. Sakra, fakt to mohol byť dobrý seriál a nie taká chujovina. 5/10. ()

Comics.jto 

všechny recenze uživatele

Rodinná komedie a vyvraždovačka? Chci vidět kolik členů v rodině spolu kouká na organizovaný zločin aby se pobavilo. Celkem úzkoprofilový to je.  .  A prostě každá epizoda působí tak že má být z 1/3 jeden žánr, pak další a pak další. A občas to kvůli tomu tak nějak pokulhává. Ale jinak jo, je to zábavný, dobrá cheografie u akčních scén i nějaké zajímavé tracking shoty a nějaké propojení s okolím, či souboje na pozadí. Takže jo není to nudný. A párkrát takový to "rodina na prvním místě". . Hlavní co si oblíbíte jsou postavy. Většina je extrémně sympatických, jak měkký syn který chce být spíše impro herec, než pracovat v podsvětí. Tak vrah který má zálibu na vaření, jenž se vrátí k rodině a docela jí obrátí vzhůru nohama. Ano mám celkem úchylku na záběry kde se vaří s kreativní kamerou, vypadá to cool. Tak i matka (matka i z everything everywhere all at once <3) je celkem sympatická. A všichni hrají na dobré úrovni.  . Humor je sympatický a dá se u toho dost nasmát. Hudba je pěkná, čínská tradiční i moderní americká. Co musím taky vypíchnout jsou kostými.  .  Tempo optimální ale ke konci to trošku hapruje. Šel by počet epizod snad trošku zkrátit. Příběh má od ¾ několik zvratů a něco je takové přihlouplé. Ale popravdě mohlo to být mnohem horší. Tvůrcům se podařilo vše celkem vyvážit i když něco opomněli. A poslední epizoda je vrchol seriálů. Doufám že nebudu pokračování jen protože to bude vydělávat, ale nechá se to takhle hezky uzavřený.  . Celkově 7/10 ☀️☀️☀️☀️❌ ()

bararich8 

všechny recenze uživatele

Tenhle seriál umí jedno výborně, akci, choreo je super a fakt dobře se na to kouká. Po velmi slušném rozjezdu se to pak s přibývajícím díly mění v rodinné drama, které tomu už tak nesluší a tempo opadává. Chování postav není vždy úplně srozumitelné, ale jinak nemám problém. Být to ale třeba zhuštěno na 6 dílů, bylo by to na plný počet, takhle "jenom" 3,5* ()

Galerie (210)

Zajímavosti (1)

  • Název epizody odkazuje na film, který sledují bratři v televizi – Gymkata (1985). (radecacek)

Reklama

Reklama