Epizody(7)

V tajné místnosti pod svým domem zvedne Eli Bell červený telefon a spustí tím řetězec událostí, které mu zlomí srdce, ale udělají z něho muže. Příběh z Brisbane 80. let. (Netflix)

Recenze uživatele Dawe2 k tomuto seriálu (4)

Kluk spolkne vesmír (2024)

Netflix je všeobecně dobrý v maskování, kdy dokáže udělat velmi věrně herce mladší i starší. Zde to ale výrazně přehnali, herci je totiž ve skutečnosti 19 let a to už je velmi znát a nepůsobí to vůbec dobře ani přirozeně. Jistě to má své výhody při natáčení oproti dětské roli, ale tohle fakt neberu. Poslední dva díly už jsou starší hlavní postavou, tam už to je v pořádku. Celkově je seriál trochu rozporuplný, na můj vkus místy dost drsný a zbytečně krvavý, ale vidím ho spíše pozitivně. ()

Kluk vypadne ze hry (2024) (E02)

Začínám pochybovat, že tohle dokoukám. Ještě tomu dám šanci, ale představoval jsem si to trochu umírněněji, tohle začíná být na hranici hororu. A mimochodem ten zvednutý červený telefon ve sklepě už je vážne trochu ohraná písnička ... ()

Kluk hledá práci (2024) (E06)

Výborný díl, škoda že takových nebylo víc. Změna vizáže za starší rozhodně velmi prospěla. ()

Kluk dojde na konec (2024) (E07)

Poslední díl je délkou skoro jako samostatný film, povedl se. ()