poster

Bullet for a Badman

 • USA

  Renegade Posse

Western

USA, 1964, 80 min

 • Mol
  ***

  Teda Lottie a Susan byly very hot chicks. Akorát teda Susan měla tu podprsenku, která jí z vnad udělala dva nebezpečné bodce a kdo by se s ní chtěl obejmout, tak jen na vlastní nebezpečí, protože dotyčný by taky mohl skončit s propíchnutou plící. Audie zde odevzdal svůj standart. Závěr filmu je velké akční finále, kde indiáni z kmene Apačů zaútočí a Audie je masakruje a nabodává kopím jejich střeva (sice je vidět jak bodne vedle indiána do země, ale to nevadí, protože všichni máme představivost). Mno a úplnej závěr? Málo vykradenej Klekí Petra, kterej tohle dělal ještě když to nebyl mainstrem.(4.10.2014)

 • cheyene
  ****

  Klasický western se sympatickým Audie Murphym. Rodinná záležitost snímek trochu zpestřuje a výsledný dojem je na 4*.(1.6.2015)

 • LiVentura
  ***

  Poctivý americký western šedesátek, ovšem nic nového nepřináší...!(31.1.2014)

 • dopitak
  ****

  Dobrý neznámý western, kterému možná maličko škodí přílišná přímočarost a zjednodušování zápletky, naopak rodinná linka nijak nevadí ani neuráží. Jinak ovšem obsahuje většinu toho, co má dobrý western mít, navíc není okoukaný.(15.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace