Mocí opojený diktátor se snaží v post-apokalyptickém světě ovládnout sousední království. Proto se chce oženit s jeho vládkyní, krásnou princeznou, kterou má na diktátorův příkaz chytit bezcitný a chladný žoldák Warchyld. Princezna se o nebezpečí dozví a dává se na útek. Ale žoldákovo vojenské srdce změkne, Warchyld se zamiluje a nebezpečí hrozí krutému diktátorovi... (oficiální text distributora)

Nix

Jako čekal jsem to daleko horší i vzhledem k těm žánrům, které už jen napsané nejdou dohromady. Opravdu mi to chvílemi připomínalo soundtrackem pohádku, která ale obsahuje celkem dost akce a je celkem fajn. Jenže jde vidět, že Isaac se tady asi teprve učil co a jak (ale pořád ty zpomalovačky prostě fakt nemusím), každopádně dlouhán to zachraňoval jak se dalo. Má fakt výhodu, že se na něj prostě dobře dívá a ještě když k němi přibude záporák Tagawa, i když jejich první setkání dopadlo daleko lépe, tak oba tomu dodávaj šmrnc a opravdu bych to dal jako lepší průměr. ()

Dawe_Holi

Když jsem ten film viděl poprvé, myslel jsem si že je to komedie a parodie, na akční filmy...smutné pak zjištění, že se to bere vážně. ()

johnsnow

Florentine je skvelý režisér a tento post-apo film s Dolpíkom je naozaj skvelý. Efektné výbuchy, súboje tiež aj keď ich nie je veľa, pretože Lundgren sa viac zameriaval na prestrelky. Ten post-apo svet mi pripadal akoby náckovia pod velením japonca bojovali proti Mudžahedínom, ale v pohode. Aziatka princezná fešná , takže 4* zaslúžene. ()

DonBraso

Pořád je dost filmů s Dolphem co neviděl a tohle byl další do sbírky. Lepší by bylo, kdybych ho nerozjel, ale už se stalo. Sice dodíváno na etapy, ale dal jsem to. Kupodivu Doplh hraje sám sebe, příběh je  béčkový, pěkná Valerie Chow, dobrý záporák a přesto je to fiasko, který sice sází i na větší akční podívanou, ale ta je vážně až pátá cenová. Co záběr to jsou kopy úplně mimo, plno postav skáče už dávno, než jí někdo střelí a nejhorší je, že to tak strašně vidět. V choreu se najdou pasáže, ale opět bohužel selže kamera a tucty nepřátel někam do větru. Některý zbraně střílí taky předčasně či vůbec. Jasně, chápu ty rozpočty a tak se to různě maskuje, ale tady dost špatně. Do toho ty příšerný dějový kopance. Nejlepší je, kdy Warchild na konci se dostane na svatbu a jede tam s džipem  úplně na pohodu :D Takhle se infiltrovat někam, kde Vás každý hledá nemá chybu. A to je jen jeden příklad, protože těch je v tom filmu protknuto docela dost. Škoda, ale tenhle film stačilo jednou a rozhodně se nestane mojím filmem, který si v klidu můžu pouštět jednou do roka.PS: Proč v oficiálním textu distributora je Warchyld s tvrdým y nevím no :D...35% ()

zurivymlok

Tak tento film je čistokrevný odpad. Ale musím dát jednu hvězdičku, protože jsem u toho fakt řval smíchy - i když jen na účet autorů. Takže hvězdička za to, že mi tento film prodloužil život. :-D ()

malyLibor

Dávám jednu hvězdičku a to je možná až moc. Ale princezna je opravdu hezká a zlý generál je od pohledu hovado, jak se patří. Jinak mne film ničím nezaujal a vyloženě mne naštval oficiální text distributora. Myslím, že páni distributoři by se měli alespoň jednou povinně podívat na každý film, co posílají do distribuce, třeba by pak takovéto kraviny nekupovali. Rozhodně mne ale vždy vytočí, když oficiální text distributora popisuje něco zcela jiného, než se pak ve filmu odehrává. ()

Sa.sa

Je konec... --- Ne vojáku to je jen začátek.... Ne toto je konec filmu, protože toto se nedá myslet nějak vážně :/ ()

weetya

Tahle Lundgrenova pohádka je pořádná směsice. Tvůrci se pěkně vyřádili, ale pro svoji jedinečnost to stojí určitě za shlédnutí. Přestřelky jsou opravdu roztomile přehnané a padouši se samopaly padají jako hrušky, většinou v úžasně krkolomných pádech, jako při olympijských skokách do vody. ()

JARDAHONDA

Dolph Lundgren,jako bezcitný a chladný žoldák Warchyld,který slouží mocnému diklátorovi v post-apokalyptickém světě.Nyní musí splnit speciální úkol-zajmout princeznu sousední země.. ()

goodridge

na jeden stvrtkovy dazdivy jesenny vecer ked v piatok netreba ist do prace je to jeden dobry film. vidiet je nanom ze je ultranizkorozpoctovy ale viac nez pozeratelny. tri hviezdy jednoznacne ()

Pollini

Vždycky, když si řeknu, že už jsem s Dolphem viděl ar všechno, žena vždycky někde v programu vyšťourá něco nového. Musím pochválit, protože tento film patří s Lundgrenem mezi ty lepší. Tradičně si užijeme jeho nemotorné tělo a vysoké výkopy. Stane se na konci králem? ()

Vonter

Hurá! Konečně mám v kapse bobříka trpělivosti! Vydržel jsem koukat až do konce na eskapády neprůstřelného vojína v podání již značně pohublého Dolphína. Sice jsem si musel dát pár přestávek, abych si trochu odfrknul, ale zvládl jsem to! Neutekl jsem hned na začátku po neuvěřitelně debilní první přestřelce, vydržel jsem scénu s prodejem ženštin, kde Dolphín bojuje se samými Sandokany, kteří zemřou jen proto, aby se vzápětí zase objevili a Dolphín je mohl zabít znovu. Jednoho z nich díky špatnému střihu zabil asi čtyřikrát. Přežil jsem tragikomický útok na povstaleckou základnu, který se odehrával zcela v režii rambostylu a já nevěděl, jestli se mám smát, plakat, nebo vyhledat svého psychologa. Ale na všem špatném se najde vždy i něco pozitivního, no ne? A tady? No.. ehm, co třeba herecký výkon mouchy z 1:05:53 ? https://www.youtube.com/watch?v=MlHR-o3nueU ()