Skvele priblizenie milosrdenstva a duchovnosti, ale slabe spracovanie, kde ale prevazi prave duchovna stranka.(2.10.2016)

Na jednu stranu film obsahuje hluboké duchovní poselství Božího milosrdenství, svátku, o jehož prosazení se zásadní měrou zasloužil bl. Jan Pavel II. Na druhou stranu je filmařská stránka na nízké úrovni. Filmový příběh sestry Faustýny je zfilmován dost lacině, skoro ve stylu lecjakých telenovel. Kdyby nešlo o příběh skutečného člověka, jehož hloubce nemůže konkurovat ani tucet Mariánských příkopů, dám regulérní odpad. To nejlepší, co film nabízí, tedy duchovní stránka, si můžete vychutnat lépe v jejím životopisu, nebo ještě lépe - druhá neděle velikonoční v Lagiewnikách.(10.7.2011)

Kritika filmového umenia by bola asi dosť tvrdá, ale vzhľadom na náklady, ktoré boli na film vynaložené sa radšej zdržím komentára. Obsahovej stránke možno vytknúť to, že celé posolstvo mi prišlo také zriedené a stvárnenie dosť nasladlé... Z osobného zážitku pri filme dávam také vysoké hodnotenie.(6.4.2012)

Životopisný film sv. Faustíny Kawalskej, poľskej reholníčky, ktorá je na celom svete známa ako apoštolka Božieho milosrdenstva. Očakávala som lepšie spracovanie, ale aj napriek nedostatkom to bol dosť dobrý duchovný zážitok. Odporúčam pozrieť aj bonus.(2.10.2010)

Veľmi subtílne natočený film.. krásna hudba, kamera a zvláštne pomalé rozprávanie.. isto tento film nie je pre každého, neveriaci ľudia budú iba krútiť hlavou. Nám veriacim však má čo povedať a dáva nám mnohé námety na premýšľanie.(25.3.2016)