Reklama

Reklama

Air Force One Down

  • Slovensko Air Force One v ohrození
Trailer

Obsahy(1)

Počas svojej prvej misie na palube Air Force One podstúpi začínajúca agentka tajných služieb ťažkú skúšku, keď teroristi unesú lietadlo aj s prezidentom, čo vyústi do neľútostného boja, ktorý môže zmeniť chod dejín. (SkyShowtime)

Videa (1)

Trailer

Recenze (11)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Hej, také sme už niekde videli, takže človek hneď po zapnutí je automaticky pripravený na paródiu, v ktorej 25 kilová ženská so špáratkami namiesto rúk mláti vytrénovaných kulturistov, ktorým boli svaly márne - alebo si možno fakt povedali, že ženské sa nemlátia, no nevyzerali na to. A to McNamara tvrdí, že mala výcvik ako Reeves vo Wickovi a že 4 týždne cvičila, aby bola dostatočne hustá. Čo samozrejme ponúka otázku - a koľko vážila teda predtým? 15 kilo? Alebo bola rovno neviditeľná? ()

Trevor 

všechny recenze uživatele

Ako tomu už v pravidelných intervaloch býva ktosi unesie Air Force onééé, v krátkych pestávkach medzitým napadne Žltomodrý dom vo Washingtone Capitals a ako vždy všetko dobre dopadne (snáď na ojedinelú výnimku v seriály Homeland) a keďže girl powder tak tentokrát Štáty nezachráni John Rambo ale Džonica Rambica..ale hej, pár lepších akcií sa našlo ale toto je už tak otrepaná téma že to už nemá ako zaujať, prekvapilo že takticky nie je prezidentkou ONA, predsa len nasrať pred voľbami celý Arkansas, Texas a Kentucky nechce nikto. ()

Reklama

johnsnow 

všechny recenze uživatele

Musím povedať, že v rámci toho aký to je tip filmu (nízkorozpočtový akčniak alá 90-tky) tak to bolo celkom príjemné, odsýpalo to dobre, bál som sa, že pasáž v lietadle bude trvať celý film ale našťastie nie, akčná scéna alá John Wick príjemne potešila, akurát ten zvrat bol taký čajovejší ale nevadí. A McNamaru by som mrdal jak drak. ()

Stružák 

všechny recenze uživatele

Trošku jsem si myslel, že už se podobné filmy netočí, ale evidentně jsem se spletl. Tohle jsou trošičku devadesátky. Na druhou stranu musím říct, že podobný žánr filmu mám rád a pokud od filmu nic neočekávám, nejsem vyloženě zklamaný. Tady jsem opět nic neočekával a opravdu jsem nic nedostal. Air Force One Down je film nudný, kýčovitý, plný patosu, nezajímavý i nezáživný. Myslel jsem si, že 84 minut uteče jak voda, ale v tomhle podání se necelá hodina a půl jevila jako nekonečná. Moc tomu nepomohly ani herecké výkony. Pseudokozatá blondýna si tu hraje na nesmrtelnou hrdinku a, světe div se, ono jí to vychází. Jednu jedinou hvězdičku dávám za docela zajímavě, komiksově, zpracované souboje, kterých tu je nespočet a aspoň u těch je vidět alespoň náznakem, že tenhle film nemohl nikdo a nikdy myslet vážně. Nicméně jak jsem říkal na začátku, nevím proč podobné filmy i v roce 2024 vznikají. Všechno už jsme zkrátka viděli a myslím že další béčkový americký film o unesených letadlech už opravdu nepotřebujeme. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Ano do velký míry to je s tímhle filmem tak jak se píše ve většině komentářů tady, ale mě to i přes ten lehce vylouhovanej koncept docela bavilo. Hlavně úvodní půlhodina byla svižná a slibná. Záporáci se tu moc s ničím nemažou a na nějaký rukojmí se tu moc nehraje. Jenom škoda, že postupně těch různých dějových lapsů začalo přibývat a i když jsem si po celou první půlku říkal, že za solidní a neurážející béčkový řemeslo ty tři hvězdy dám, ale na závěr už těch absurdních blbostí bylo až moc i v ranku podobnýho filmu, takže nakonec to průměrný hodnocení nedám, ale po některých komentech tady jsem se připravil na něco absolutně nekoukatelnýho, ale tak hrozný to určitě nebylo a člověka kterej tak nějak dopředu ví co od toho může očekávat to rozhodně nijak neurazí.45% ()

Reklama

Reklama