Reklama

Reklama

Cash (Orlando Bloom) se snaží žít poctivý a klidný život, ale když ho Velká kočka (Andie MacDowell) donutí vrátit se do jejích služeb, ukáže se, že je schopen všeho, aby ochránil město a jedinou rodinu, která mu zbyla. (Tomas.C.1509)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (24)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

To nám ten Orlando dopadol. Musí hrať v takých béčkach a ešte aj doma sa musí kukať na Katy Perry bez mejkapu, čo je zážitok prudko odpudivej povahy. Niet divu, že mu dali rolu traumatizovaného chlapa. Jednoduchý film s akciou až na konci a všetkou tou žánrovou hyperbolizáciou, typickou pre lacnejšie filmy. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Až příliš moc rádoby stylizace a příliš málo se tady toho děje. Většina představitelů za zenitem a nebýt pár těch aspoň trochu bolestivých fatalit ani bych ty slabý dvě hvězdy nedal. Opakoval bych se, ale opět v duchu zatím opravdu slabého letošního filmového roku takže se vlastně není čemu divit.25% ()

Reklama

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Rozpačitý pokus o novodobý westernový eastern, z jakési pochybné, snad comicsové reality, ve které banda drogových zločinců ovládá nebo aspoň zastrašuje celé venkovské městečko i s šerifem, proti čemuž se postaví jeden místní vidlák. A onen vidlák není nikdo jiný, než náš milý starý známý Legolas, který díky rokům i maskérům poněkud zdrsněl a vypadá jako vágus a asociál. Ale i tak se mu jeho role dá vcelku věřit, na rozdíl od Big Cat MacDowellové, která sice i v důchodovém věku vypadá pořád dobře, ale v roli drsňácké šéfky gangsterů působí spíš trapně a tragikomicky. A co se akce týče, na jedné straně několik nečekaně brutálních momentů (vede scénka pro dvě kolena a dvě palice), na straně druhé silně nepodařená závěrečná přestřelka s retardovanou choreografií. ()

Heywood 

všechny recenze uživatele

Vyjma překvapivého závěru skonu hlavního padoucha dýkou tam nebyl nápad, žádný nový prvek, bylo to nedomyšlené až tupé (DEA by se nezajímala o ilegální výroby drog?) a půlka filmu byla zoufale nudná. Pitomý ožrala co si napůjčoval také nebyl hoden obdivu a tak 2 kladné postavy a nulový soundtrack je málo na 2 hodiny předvídatelného konce, který se uslintaně doklopýtal do měřitelného kýče. 30% a dost. ()

sochoking 

všechny recenze uživatele

Strašná pejčovina! Z nejakého dôvodu som si myslel, že Orli Bloom je bývalý agent a on to je len obyčajný, nemotorný farmár. Ak by som mal film k niečomu prirovnať, tak k jazde v lete na saniach. Veľké body si definitívne zaslúži u mňa akurát mladá Savannah za finálne 'zaklincovanie' celej tej béčkovej, amatérskej show. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Natáčanie sa uskutočnilo v apríli 2022 v Campbellsburgu, Shepherdsville a New Castle, Kentucky. (Arsenal83)

Reklama

Reklama