Mach a Šebestová

Piráti (E07)

(epizoda)
  • Česko Mezi piráty (festivalový název)

Jeden z dílů o Machu a Šebestové. Jednou na začátku vyučování přišel do třídy pan ředitel a řekl, že žáci biologického kroužku si mohou na náklady školy pořídit nějaké zvířátko a to pozorovat. Samozřejmě nějakým zvířátkem myslel morče nebo křečka, a to z důvodu přijatelných finančních nákladů. Šebestová ale dostala nápad si pořídit slona. Tento návrh nebyl samozřejmě přijat a pan ředitel odešel. Učitelka pokračovala v látce a právě hovořila o pirátech a jejich ukrytých pokladech. V tuto dobu dostal Mach nápad dostat se k pirátům a k nějakému zlatému pokladu. Šebestovou napadlo vzít kouzelné sluchátko a rázem byli oba společně se třídou a paní učitelkou na lodi plné pirátů. (zdeny99)

Gimli

"Braune! Jestli je do dvou minut nebudou žrát žraloci, tak z toho uloupeného pokladu neuvidíš ani pětikorunu!" - tahle věta v podání Petra Nárožného mi přijde daleko vtipnější než desítky teenagerovských komedií. ()

zdeny99

Nejlepší byl zelenej Kropáček. Jinak mi Piráti přišli malinko slabší než předchozí díly. A také by mě zajímalo, kde se tak rychle dá koupit slon. [564. hodnocení, 8. komentář, 90%] ()

the_weaver

Keby sa tak Machovi a Šebestovej podarilo zaistiť len pár percent verejných peňazí, ktoré sa na Slovensku rozkradnú, tak by si aj trieda v poslednom zapadákove mohla dovoliť zaobstarať okrem slona aj vlastnú pandu. ()