Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Rosario a Alfonso ohlásí na policii, že jejich adoptovaná dcera Asunta zmizela. Na první pohled to vypadá na únos, ale postupně vyplouvá na povrch mnohem temnější scénář. (Netflix)

Recenze (3)

doriana.g

všechny recenze uživatele

Předesílám, že nejsem feministka. Normální, fajn a hodné chlapy mám ráda. Ale režisér Jacobo Martínez je prostě prase. Pusťte si první díl kolem 8:15. Takhle rozcapené poupátko bude dělat radost spoustě španělských toreadorů 😡🤮 Dál jsem se nedívala. A pak taky proto, že mi na Seznamu provalili, že to udělali rodiče 🙈🤣 ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

O prípade som nič nepočul, čo je samozrejme najlepšie, pričom už úvodný diel prinesie zopár zvratov. Ide o veľmi emotívny začiatok, matka je neustále v slzách a na pokraji nervového zrútenia a do toho musí polícia všetko riešiť s chladnou hlavou. No a objavuje sa pochopiteľne aj novinár, ktorý musí všetko zverejniť a tvrdohlavá obhajkyňa. Nič nové, ale v žánri účinné. ()

Reklama

Daiker 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Příběh podle skutečnosti, o to je to horší ..... Matce bych nesvěřil ani děravou peněženku. Ale divní byli oba hned od začátku.... A ještě si fotili na památku rakev dcery, no humus.... ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama