poster

Kočovník

 • USA

  Traveller

Drama

USA, 1997, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RomanHyde
  **

  Nalíjme si čistého vína. Filmů o podvodnících bylo natočeno mnoho a hlavně lepších. Kočovník je zcela podprůměrný, ničím nepřekvapujuící až únavný film, na kterém je znát nízký rozpočet. Nemám nic proti nízkorozpočtovým snímkům, naopak tam většinou hledám to pravé umění, ovšem zde absentuje. Film nezahrání ani známé tváře ústřední dvojice herců, ani rádoby "akční" závěr. Z tohoto filmu bohužel nemohu vůbec nic vyzdvihnout. Jedná se o podprůměrný snímek hodný nováckého hlavního vysílacího času. Ještě bych varoval všechny, kteří nemají v oblibě hudební coutry styl. Film je jim doslova prošpikován a soundtrack pro mne osobně by byl naprostým utrpením.(10.2.2011)

 • bourec
  **

  Film začal poměrně zajímavě,ale to vydrželo jen dvacet minut.Pak hluchá hodinka,a nakonec thrillerové rozuzlení jak z jinýho filmu.Myslim ,že rejža vůbec neměl šajn,jak a co bude točit.Zpatlaný z několika žánrů,ale funguje to asi jako ovladač bez baterek.Slabota.30%.(25.2.2011)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $534,010Tržby Celosvetovo $-(16.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace