Herkules v New Yorku

• USA Hercules in New York

Diův syn Herkules žije na hoře Olymp, ale začíná se tu trochu nudit. Napadne ho, že by mohlo být zajímavé navštívit svět obyčejných smrtelníků. Zeus z toho není zrovna nadšený, ale nakonec se Herkules přece jen vydává do New Yorku. Svým zjevem a hlavně silou budí pozornost všech lidí, se kterými se setká. (Vapet Production)

Aildrin

Nebýt Arnie tak slavným hercem, budu zhnusený. Takhle se u toho člověk musí smát. Větší blbost se slavnější osobou uvidíte jen stěží a podle toho ji i hodnotím. PS: Každopádně doporučuji sledovat ve větším množství lidí, minimálně pod vlivem alkoholu. ;-) ()

Peter-1307

Normálne je tento film odpad. Film z kategórie DŽ. Ale nezohnal a nepozrel som si ho pre jeho umelecké danosti a prednosti, ale preto ako vyzeral čerstvý Olympia Arnold v pohybe, naživo. A musím povedať, že tu vyzerá ešte surovejšie a mohutnejšie ako na fotkách. ()

Metalicum

Příšerné až za hrob, ale díky tomuto filmu vznikl ten prvý Terminator, Barbar Conan, Runnig man, Dutch (Predator), ten týpek z Total Recall, ale i scéna z Expendables (Sly, Bruce, Arnie). takže za Arnieho 10% a jedna hvězda. ()

Machtann

Asi mám slabost pro špatné filmy, které jsou svým způsobem skvělé. Tento film kvalitativně řadím do odpadu, jenže nehorázně špatné herecké výkony z něj dělají klasiku :D Je to stejný důvod jako u Plan 9 from Outer Space. Je to tak strašné, až je to skvělé. ()

Olafsson

Takže mohu se na to podívat z navyklé perspektivy, srovnat tento kousek s nesčetnými skvělými filmy a pak samozřejmě přichází v úvahu jen jedna varianta - ODPAD. Za otřesné herecké výkony, hloupoučký příběh, amatérské kulisy a především neskutečně přiblblý a toporný (ne)herecký výkon Arnolda... ALE... Nezapomeňme, že tento klenot je Terminátorův filmový debut!! Na Arnoldovi jsem vyrůstal... byl mým sportovním i hereckým vzorem po celé pozdní dětství a pubertu...Jeho forma ve filmu (bylo mu 22 let!!) je fascinující... Miluju šedesátky se vším všudy - atmosférou, účesy, oblečením, tehdejší (americkou) angličtinou, sportovními výkony atd... Tohle všechno mi tento film po malých kouscích nabízí.. Dýchá z něj na mně obrovská nostalgie... Po době kdy kulturisti, přestože brali steroidy, stále ještě vypadali jako lidé a ne jako nelidská monstra s nepřirozeně nafouklými břichy a žílami... Době krásných žen se specifickými účesy, líčením a módou.. Době cool automobilů a motocyklů... A době kdy mezi námi ještě nepřebýval strejda HIV a svět tedy mohl být bez obav místem mnohem veselejším... Dávám 4 hvězdy právě za roztomile hloupoučkého Arnolda, za krásné 60kové ženy (Venus a další bohyně plus kočka se kterou Hercules randil)... Za staromódní angličtinu, ve které jsem nerozuměl spoustě slov, protože se dnes běžně neužívají... Za nehorázně směšnou bitku s medvědem (teda s člověkem oblečeným v plyšovém kostýmu medvěda). Za honičku na bojovém voze v Central Parku.. Za staré dobré kulturisty, kteří se ve filmu mihli... Za Diovy blesky vyrobené ze stříbrným emailem nastříkaných zohýbaných kusů betonářské oceli... A mohl bych pokračovat dál... Pro fandy Arnieho jediné - KULT... KULT... KULT... Už se těším až vezmu partičku přátel, opijeme se a zkoukneme to společně... Protože pak to teprve bude jízda... Stojí za to připomenout, že existují 2 verze originálního znění v angličtině - jedna kde Arnold mluví svým originálním hlasem a druhá kde je jeho hlas předabován... Sehnal jsem si verzi kde mluví skutečný Arnold a nelitoval jsem... Nečekal jsem, že jeho rakouský přízvuk bude tak legrační a neohrabaný, výborně mě to pobavilo... Jak vidno, rozhodoval jsem se při hodnocení srdcem, ale u Arnolda to přece ani jinak nejde... ()

PATWIST

Podľa mňa síce trápnejšia ale dobrá komédia s obsadením ako sa patrí, Arnold Schwarzenegger vo svojej vrcholovej forme ako Herkules, síce s amatérskym hereckým výkonom, komédia je miestami trápna a obsahuje humornú hudbu, ale niektoré scénky nemajú chybu ako napríklad hneď zo začiatku tá ako Arnie letí pri lietadle :-D Povinnosť ak ste fanúšik Arnieho nielen po filmovej stránke ale ak ho vnímate ako jedného z najlepších kulturistov. Ale určite tento film nie je nič čo stoji za druhé pozretie. ()

frxXx odpad!

Zaujímal by ma zámer tvorcov, prečo sa rozhodli natočiť tento film. Či chceli natočiť televíznu komédiu ťažiacu z vtipných konfrontácií starovekého Herkulesa s moderným svetom (čo sa očividne absolútne nepodarilo:D) alebo už v tej dobe bola popularita Arnoldových svalov obrovská a mala tento shit predať po testosteróne bažiacej spoločnosti? Neviem, môžem len hádať. No každopádne sa im podarilo natočiť legendárne dielo (asi skor neplánovane), na ktoré si spomenieme aj dnes vďaka neskutočne hroznému začiatku jednej veľkolepej kariéry :) ()

Pitryx

Fakt béčková volovinka, ale za tu muskulaturu něco dát musím. Zcela jistě to dalo hodně práce. Ovšem film jako takový je strašná blbost s primitivními efekty i herectvím. ()

pAšA odpad!

Opravdu dobře jsem se pobavil, avšak potřeboval jsem si na to trochu pozměnit vědomí jistou indickou bylinou. Ale z hlediska kinematografie tento film postrádá zcela vše. ()

weasel.p odpad!

Jestli to byla Arnoldova prezentace na Mr. Universe tak se to povedlo...film to ale nebyl. Přesná ukázka typu odpad nebo geniální komedie. ()

Plague.

Wow, po tomhle se vypracovat na obrovskou hvězdu... nechápu. Děj filmu otřesný, z hudby mi málem praskla hlava, efekty k smíchu (nebo pláči?). Takže když se to tak vezme, tak ten Arnold Strong byl jediné, na co se dalo koukat, i když mluvit ještě pořádně neuměl, kouzlo už bylo tehdy. ()

Aywes

Stupidita na entou.Arnik měl začít s reklamou na tampóny to by mělo hlubší a lepší význam.Neustále jen sundává trikot a ukazuje své vypracované koziska.Co mě ale osobně nejvíc pérovalo byl soundtrack.POŘÁD ten stejný celou dobu!To vás dovede k šílenství.Dialogy naprosto bezcílné - "škváru,babky,prachy,peníze.." "škváru?babky?prachy?peníze?" vždyť to je hrozný!Brzy z toho zmagoříte protože všichni jistě víme, že tohle se dostat do zdařilého a zábavného konec prostě nejde.Nemožnost vytvoření nějakého smysluplného děje.Herecký výkony na úrovni dřevěného panáka.A Olymp?Ten vypadal opravdu skvostně.Asi jako zahrada před nějakým českým hradem či zámkem.Ta nuda která vás provází celým filmem je nekonečná.Vzdejme však Arnikovi alespoň úctu, kterou si získal budoucími filmovými počiny.Tudíž jednu hvězdu si zaslouží.Tento film je však pouze pro otrlé a milovníky extravagantních soubojů jako je například arnik vs medvěd. ()

route60 odpad!

Viděno před hóóóódně léty a byla to opravdu hóóóódně velká ubohost s budoucím guvernérem Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli na kterou by určitě rád zapomenul. ()

Shley

Vzhledem k tomu že je to jeden z Arneho prvních filmů, tak se to dá trochu odpustit vzhledem k tomu, že následují lepší, ale koukat se na to opravdu nedá :) ()