Ideální domácnost (TV film)

• Německo

Das bisschen Haushalt

Naspäť doma

Komedie / Romantický

Německo, 2003, 89 min

Rychlé, nedramatické, předvídatelné, nenáročné na mozkové buňky. Přesně to jsem potřebovala a přesně to se mi od této německé romantiky dostalo. Nepřišlo mi to ani nijak zvlášť směšné, nebo připitvořené. Za mě fajn.(8.10.2016)

• argenson

Frajer odletí do Ameriky a nechá doma frajerku, která záhy zjistí, že zdaleka není tak zajištěná, jak si myslela. Naštěstí je po ruce fešnej soused, kterej jí sežene fleka a ona mu za odměnu skočí do postele. Láska, chápeš. Když se pak z Améru vrátí ten frajer, co na ni má papír, tak zjistí, že mu ten papír je k hovnu. Romantika, chápeš. Kolem frajerky se mezitím motá neuvěřitelný panoptikum asexuálních mužatek, který má asi dotvořit zdání, že ona je tam za tu krásnou. A padají kreténský repliky typu, kdy ta krásná vleze na podzimně šedý rozoraný rumiště a užasle praví: "To je ale krásná zahrada." Takhle to dopadne, když máš na Youtube zaplý automatický přehrávání a nějak masochisticky si to chceš dát do konce.(5.6.2016)