Embryo

Joe Alves

Kostýmy:

Moss Mabry
  • corpsy

Záverečný výkrik hlavného predstaviteľa, sa možno bude podobať reakcii diváka po dopozeraní tohto žánrovo vyblednutého snímku. Ak sa chcete nudiť, dá sa to aj lepšie.(29.5.2015)

Zvláštní film který jsem musel zkouknout znova(tedy po druhé) ne že bych u něj usnul, ale normálně po zkouknutí jsem nevěděl o čem tenhle film byl, no takže řeknu to takhle špatnej určitě není, ale není to nic co bych chtěl vidět znova. Film i když ne hloupej je strašně zbytečně roztahanej a někomu se určitě stane že ho prostě vypne, což je ale škoda. Protože ten film prostě špantje není, co musím vychválit jsou dva herci a to Hudson a Ladd, hrají dos dobře a Ladd navíc vypadá pěkně. Celkem dobrý film který je ale zbytečně roztahaný.(3.12.2011)

Film na tu dobu celkem odvážný,ale ta nedomyšlenost určitých scén srazila tento nadějný snímek do průměru.(6.5.2019)