poster

Děti mé sestry v Egyptě

 • Dánsko

  Min søsters børn i Ægypten

 • anglický

  My Sisters Kids in Egypt

 • Slovensko

  Deti mojej sestry v Egypte

Komedie / Rodinný

Dánsko, 2004, 90 min

Režie:

Kasper Barfoed

Kamera:

Jacob Viit Kusk

Hudba:

Jeppe Kaas
(další profese)
 • zette
  ***

  Ja se bavil, mily film pro deti. Uz jen prostredi, ve kterem se film nataci si nezaslouzi tak nizke hodnoceni.(20.7.2009)

 • Dan9K
  odpad!

  Tak tohle se snad skoro ani nedalo vydržet, už podle prvních chvil jsem poznal, že toto nebude aroma mé oblíbené limonády. Příšerní herci, příšerná prvoplánová hudba. Pfuj. Vrcholem bylo vytvoření celé zápletky pomocí záchodu a také tvrzení, že černá vdova je brouk. Takovéto lapsy mě ve filmu vždy dorazí.(14.3.2006)

 • pe3czech
  *

  Tohle dávali v televizi jednoho sobotního rána. Jako záležitost k probouzení se je to velice slušná, když to neberete příliš vážně, můžete se i docela dobře pobavit. Není to 90 minut šíleného smíchu, ale minimálně úsměv vám to na tváři určitě vykouzlí. Pak jsou tady scény, které nemají absolutně hlavu a patu, a které nejsem ochoten snímku odpustit ani v rámci žánru a záměru režiséra: spoiler: Chlapci poškodí automobil, aby se zbavili protivné opatrovnice. Když se vše povede, auto zase opraví, a chtějí se nechat odvézt řidičem, který je příslušenstvím vozu, na závody velbloudů. Řidič však začne ujíždět a chlapce-autoopraváře nechá venku. Následuje zběsilý běh kloučka a naskočení do vozu za jízdy stylem á la Chuck Norris konec spoileru. Tohle už do rodinné komedie rozhodně nepatří, ale Semir Gerkhan by se mohl nechat inspirovat. Souhrn: koukejte na to jako já k probouzení se a ke snídani a budete spokojeni. Jestli ale na jiném kanálu běží přímý přenos závodů motorek, koukněte raději na něj, ať máte rádi motorky nebo ne.30%(18.7.2009)

 • Indiana
  **

  Docela shit o ničem.(8.3.2006)

 • kajda.l
  *

  Toto by si povinně jako instruktážní film "jak přežít v extrémních podmínkách", měli pustit účastníci amerického Survivora..aneb jak rozdělat oheň behem tří sekund, opatřit spoustu potravy za další 10 minut tak podobně. Tito spratci by i samotmotnému Richu Hatchovi natrhli zadek. A btw..já si myslel, že černá vdova je pavouk:O. A za tu patnáctiletou slečnu, která už nikdy nechce chodit s klukem, dávám hvězdu.(18.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace