Děj příběhu začíná v domě manželů středního věku, maminka dává dceři Mary pusu na dobrou noc a jde spát. To ještě netuší, že tato noc se krvavě zapíše do historie města. Mary totiž popadne amok a své rodiče brutálně zavraždí. Ocitá se v psychiatrické léčebně, kde se stane obětí zvrhlých choutek jednoho ošetřovatele. Mary o pár měsíců později porodí dítě, lékaři ji však sdělí, že zemřelo při porodu. V dalším šíleném záchvatu rozpoutá Mary krvavá jatka, jimž učiní přítrž dva policisté, kteří Mary zastřelí. V ději se přesouváme přesně o dvacet let, mládež bujaře slaví "Krvavou noc" právě na počest Maryina běsnění. Vrátí se duch Mary, aby zúčtoval se všemi nevinnými oběťmi? (claudel)

J*A*S*M

V podstatě existují dva typy poct oldschoolovým hororům. Buď si za (před) kameru stoupne neschopný fanoušek amatér či stará vyhaslá hororová ikona, přičemž je výsledný film sledovatelný jen pro minimum nadšenců, kteří pochválí všechno, z čeho je prý cítit mystická "láska k žánru" (a ono nazývání "poctou starým filmům" je de facto smyšlená a zcestná omlouva jeho bídných kvalit). Blood Night naštěstí patří do druhé, méně početné skupiny takových filmů, jež jsou dílem citem obdařených tvůrců, kteří tyto žánrové snímky nejenom sledují, ale také jim rozumí. Ti si pak mohou dovolit odkazovat, napodobovat, vzdávat hold a parafrázovat, aniž by jejich produkt působil nechtěně směšně. Blood Night je zručně natočené béčko, které si na nic nehraje a 90 minut baví diváka, který takříkajíc "ví, na čem je a co má čekat". Tenhle film mě zkrátka mile překvapil (zvlášť vzhledem k tomu, že jsem o něm předem neměl ani tušení) a můžu ho s klidem doporučit. ()

EvilPhoEniX

Po úvodním Masakru jsem čekal nářez !! Běhěm hodiny se odehrávaly takové ty klasické teen Párty s fajn Kočkami, sexíkem atd.. tohle mě baví, tohle mám rád!! Jenže do toho se objevily céčkové vraždy s gumovými figurínami a já byl docela zklamán! Na konci, jako by se rejža vzpamatoval a začal opět slušný béčkový, krvavý Masakr jako na startu.. Nevím co si o tom mam myslet.. Bud v jistou dobu došly peníze, tak se na vraždy vysral.. a na konci opět prachy byly, tak se začal snažit.. za Tenhle Chaos tedy dávám 3*.. A to měl něběhnuto na krásnou Čtyřku ! ()

Fr

DIAGNÓZA: MENSTRUAČNĚ DISFORICKÁ PORUCHA..... /// V úvodu pobaví mamka s nůžkama v očičku, hezkej je taťka s držkou votevřenou sekerou a dívenka (jako) z obálky Kinga Diamonda. Těším se na béčko s kapkou hnusnýho vtipu. MARY, CHCEŠ SI HRÁT? Ano, s Mary ve ,,vodmašťovně“ nezacházeli moc hezky a po hezoučkým úvodu přichází předehra, která je rozvleklá, plná teenegerů připravujících se na sex a na smrt (což jim nedochází). Chcu zařvat: ,,80tky jsou zpátky!“ (kurva, ale rýmuje se to...) Nic, ani předehra by se neměla přehánět, ale uklidňuje mě fakt, že je děcek hodně. Zjevující se dívka s bobrem není moc strašidelná (...jo takhle... ty se ho bojíš? stačí depilátor...) a atmosféře nepomáhaj ani triky. Stupidní mlaďoši jen zapadaj do konceptu. Dívka přestává krvácet a krvácí krumpáč, sekyra, (zase) nůžky a (Erikovo?) péro. Už dlouho jsem neviděl tolik příšerně ječících ženskejch (u sexu, u chlastu, u umírání). Konec. Sláva! Hodina dvacet byla celkem dost na i na Blbý Béčko. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Často mi mé okolí říká: ,,už seš zase ňáká divná, jestli nemáš krámy...“. 2.) Považuju ,,Útok rajčatového vraha“ za klasiku. 3.) Thx za titule ,,skoka“ a ,,schnecek“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ * ()

Slasher

Dobrá vyvražďovačka. Těch není nikdy dost. Takže: Mary už jako malá holka celkem brutálně zavraždila svoje rodiče. O 11 let později ji znásilňuje noční hlídač v ústavu pro choromyslné. Z toho otěhotní, ale dcerka nepřežije při porodu. Mary si vyvraždí cestu ven, než je konečně zastřelena. To vše se odehraje v průběhu 12-ti minut ještě před úvodními titulky. A po nich následuje přítomnost, kdy parta teenagerů slaví Blood night, den výročí Mary zapříčeněného masakru. A jak ty šmejdi kraví u jejího hrobu, nepočítají s velkým comebackem... Teď k hodnocení. Někdo bude muset přetrpět teenagerovskou půlhodinku, já ale netrpěl protože mi přišla zábavná. V jejím průběhu každopádně dojde na vyprávěcí zpestření od Billa Moseleyho (na mysl mi přišel MADMAN) a spoustu sexy sračiček, takže nebojte. No ale vzápětí dojde na to podstatné, body count ke konci čítal snad 14 mrtvých. A vraždy to byly pěkný. Mary taky, v jednom kuse nahatá:) Celkově prostě příjemná podívaná. Trochu nadměrný stupiditě se to sice nevyhne, ale stejně.. pěkný. 7/10 ()

LIVINGDEAD odpad!

Tak tohle byla fakt MEGA SRAČKA !!!! 1. Děsné amaterské výkony - to snad hrál nějaký školní herecký kroužek? 2. Zkurvený střih a kamera - vražda - sek, střih, sek, střih a z vraždy vidíte totální HOVNO! 3. Uši rvoucí hudba 4. Už po pár minutách jsem tušil kdo vraždí a jaký bude konec! Lidi, kteří tomuto filmu dali vysoké hodnocení, museli být zfetovaní! Je to MEGA SHIT !!!! ()