Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Děj příběhu začíná v domě manželů středního věku, maminka dává dceři Mary pusu na dobrou noc a jde spát. To ještě netuší, že tato noc se krvavě zapíše do historie města. Mary totiž popadne amok a své rodiče brutálně zavraždí. Ocitá se v psychiatrické léčebně, kde se stane obětí zvrhlých choutek jednoho ošetřovatele. Mary o pár měsíců později porodí dítě, lékaři ji však sdělí, že zemřelo při porodu. V dalším šíleném záchvatu rozpoutá Mary krvavá jatka, jimž učiní přítrž dva policisté, kteří Mary zastřelí. V ději se přesouváme přesně o dvacet let, mládež bujaře slaví "Krvavou noc" právě na počest Maryina běsnění. Vrátí se duch Mary, aby zúčtoval se všemi nevinnými oběťmi? (claudel)

(více)

Recenze (75)

Pilda17 

všechny recenze uživatele

To néé takové muka už nechci zažít. Sice béčkový horor to chápu, ale zase typická vyvražďovačka jako milion dalších. Hlavně hodně krve a aby padaly hlavy to je jediné, ale bohužel příběh a děj absolutně žádný. Kdybych měl psát dál tak záporů je hrozně moc, hlavně hororová atmosféra absolutně žádná, u toho se člověk nedokáže ani leknout! Nejhorší snad ze všeho je kamera, střih, herecké výkony a hudba nebyla také žádný zázrak! Tak aspoň 1 hvězdičku za ty kozy... ()

DJ Obelix 

všechny recenze uživatele

Těžko říct něco, co tu již nepadlo. Jen bych možná ubral na superlativech. 4* si Mary odnáší s velmi odřenýma ušima a to především za slušné gore efekty (v tomto ohledu ale z posledních let suverénně vede Laid to Rest) a výbornou úvodní sekvenci, která objasňuje historii "Blood Night" a Mary Hatchet samotné. Líbil se mi nápad, že by podle "skutečné" tragédie mohl vzniknout teenagery oblíbený "druhý Helloween. Malé plus si odnáší i líbivé dámské osazenstvo a hororový veterán Bill Moseley. Nicméně zde s klady končíme. "Herecké" výkony jsou často o třídu horší, než v tolikrát zde zmiňovaných 80s slasherech, pasáž na začátku party šíleně natahovaná a nezáživná a vrah musí být všem jasný pár minut po příchodu na scénu. Ale čert to vem, bylo to zábavné béčko a já od něj ani nic jiného neočekával... ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Po úvodním Masakru jsem čekal nářez !! Běhěm hodiny se odehrávaly takové ty klasické teen Párty s fajn Kočkami, sexíkem atd.. tohle mě baví, tohle mám rád!! Jenže do toho se objevily céčkové vraždy s gumovými figurínami a já byl docela zklamán! Na konci, jako by se rejža vzpamatoval a začal opět slušný béčkový, krvavý Masakr jako na startu.. Nevím co si o tom mam myslet.. Bud v jistou dobu došly peníze, tak se na vraždy vysral.. a na konci opět prachy byly, tak se začal snažit.. za Tenhle Chaos tedy dávám 3*.. A to měl něběhnuto na krásnou Čtyřku ! ()

hladass 

všechny recenze uživatele

Tak prvních 12 minut je docela nářez... Mary Hatchet v nich stihne zabít své rodiče, být znásilněná nočním hlídačem v psychiatrické léčebně, porodit mrtvé dítě, vyvraždit osazenstvo psychiatrické léčebny a taky se nechá zabít... Tohle by většinou stačilo na celý film... Po takhle výživném začátku, který je hodně gore, příjde klasická třicetiminutovka, kdy se seznamujeme s teeneagery, kteří zcela výjmečně nejsou až tak moc otravní, plná docela blbých keců a sexu... No a pak závěr, ve kterém většina oszenstva docela brutálně pochcípá a divák se dozví "překvapivou" pointu... No, levnost ze snímku čpí na hony daleko, hlavně zvuková stránka mi vůbec nesedla... A taky, kdo viděl alespoň tři slashery, bude vědět kdo je vrah do poloviny filmu... Což vůbec nevadí, protože jsou to jatka a vůbec ne otravné... Já se bavil... ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Tak jsem si po delší době zase dal horor a hned jsem si šopnul pořádný jatka, abych se rozhejbal a zavzpomínal na fajn časy s motorovkou, kladivem, sekerou, lopatou a tak podobě a nemůži říct že bych udělal špatně, tenhle slasher je totiž na dnešní dobu hodně slušnej, obzvlášť ze začátku tam rozehrajou příjemnou brutální šou, která se podle mě ale zbytečně v prostřední částí na dlouho odmlčí a rozjede se zase až ke konci, nicméně vraždy jsou fakt dobrý, typickej teen příběh ucházející a celkově zábavný, ale přišlo mi to trochu nízkorozpočtový ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama