Young-ju Joo je problematická lhářka, která kvůli podvodům skončí ve vězení. Díky vypočítavému a vychytralému výstupu si zcela získá porotu pro udělování podmínek a dostává novou šanci zapadnout do světa bez mříží. Sebemenší přestupek by však pro ni znamenal okamžitý návrat do věznice, kde by si musela odpykat druhou polovinu trestu. Po všech čertech vypečená kriminálnice se dozvídá, že se její setra bude vdávat, takže na svatbu předčasně pojede osudovým vlakem, kde se nešťastným nedorozuměním seznamuje z úspěšným lékárníkem Hee-chul Choinem, který je na cestě za svou přítelkyní a hodlá ji požádat o ruku rodinným prstenem. Avšak na stanici mu prsten kapesní zloděj nenápadně ukradne a před Young-ju stojí důležité rozhodnutí, jak se v téhle situaci zachovat. Zamilovaný lékárník (který je momentálně na WC) by se mohl domnívat, že jeho veledůležitý prsten ukradla právě ona. Naše hlavní hrdinka neponechá nic náhodě a po vystoupení z vlaku dohání a následně krade zpátky zlodějovi „malý kroužek důvěry". Nevědomě však nechá svojí neméně důležitou tašku ve právě rozjíždícím se vlaku. Young-ju nemá jinou možnost, než navštívit Hee-chula a vyměnit prsten za svou tašku. Nic není tak jednoduché, jak se zdá a bývalá kriminálnice se začne topit ve svých lžích, které přerostou v jedno velké nedorozumění. Podaří se Young-ju najít svou tašku a vrátit prsten? Dostane se včas na sestřinu svatbu? (oficiální text distributora)

ivan_drago

Neskutečně pohodová, až bláznivá komedie s nádherně zvolenou hudbou a atmosférou, která nebyla nikterak sladkobolná (možná až na ten konec), přesto ve mě zůstal takový hřejivý pocit... příběh postavený na střetu dvou odlišných světů (lidí) a komických situací z toho těžící... Navíc jako vždy přesný a “zmatený “ Dong-won Kang... ()

terunka003

Veselé, krásné, milé, vtipné. A hlavně dobře končící. Pozitivní film. Zápletka byla hezká, i když jsem se ze začátku bála, že se všechno prozradí. Ale jak už to u takových filmů bývá, výdrží se s rozuzlením až do samotného závěru. Hlavní role padla na Ha-neul Kim, se kterou jsem se dříve seznámila ve snímku Almost Love. Její pláč byl tak opravdový. Film vhodný pro klidné romantické večery a polámané duše - k nápravě. ()

johndee

Jedním slovem nádhera.Papričkový kluk a dokonalá lhářka.Perfektně jsem se bavil a slzné kanálky opět tekly proudem. ()

Kalidor_

Přišlo mi to jako jeden díl Bakalářů roztáhlý na celovečerní film. Bylo to milé, vtipné (obzvlášť senilní babička) a Ha-neul Kim byla super andělská mrcha. ()

Curlyman

Veľmi príjemná a hlavne vtipná komédia, ktorá aj keď vo svojej druhej polovici skĺzne viac do romantiky, no vôbec jej to neškodí. A k tomu Ha-neul Kim, ktorá komediálny talent rozhodne má. ()

Pecival

Kouzelně naivní, zábavné a milé stejně jako hlavní představitelka. Člověk nad tím nesmí moc meditovat, jinak by ho mohli napadat myšlenky, co to je za rodinu, co věří cizí ženské než vlastnímu příbuznému nebo, že je děj naprosto předvídatelný - ale k čertu s tím..... Ha-neul Kim je jednoduše dokonalá. A kdo si to nemyslí ať si trhne :) ()

shabazza

Jihokorejské (romantické) komedie já prostě můžu a tahleta zabrnkala na tu správnou notu. Profesionální lhářka propuštěná na podmínku, ukradený neukradený zásnubní prsten, ňoumovatý lékárník a hromada roztomilých vesničanů ... tohle když smícháte dohromady a podáváte s vychlazeným ledovým čajem, tak z toho vznikne neskutečně chytlavý film. A přiznejte se .. komu z vás na konci neukápla nějaká ta slza? :-) ()

Bernhardiner

"Potrestej raději mě, tatínku! Hee-chul pořád trval na interrupci. Ale já to sama nedokážu. Promiň mi to, tatínku!" Kdyby tyhle věty nepronesla lhářka Yung-ju, asi by bylo zaděláno na slušné rodinné drama. V tomto případě se ale jedná o výbornou komedii, ve které humor nenechává moc místa na romantiku (a je to tak dobře). Celý film spolehlivě táhne skvělá Ha-neul Kim, které komediální stránka nadmíru svědčí, což prokázala i v dalších snímcích. Dong-won Kang, který hraje nešťastníka Hee-chula, ji dobře doplńuje. Ten styl humoru se dost liší od našeho, a proto se divákům odkojeným českou a západní filmovou produkcí může zdát poněkud trapný. Ale já jsem si zvyknul velice rychle. 100% ()

andalin

Film je prakticky nesehnatelný - lituju času, který jsem strávila jeho hledáním. Za komedii se tady dá považovat asi pouze celkové zpracování. Postavy jsou na facku, nemohla jsem to ani dokoukat. Na to, jaké to má ohlasy, jsem vážně zklamaná. ()

Roby

Skvělý film, který mi sednul a svým vtipem mě bavil až do konce. Chronická lhářka a chudák, který v podstatě za nic nemůže. Pro mě nezapomenutelný film, který patří mezi mé nejoblíbenější. ()

kedl

Další výtečná romantická komedie z Korejského poloostrova. Osud je hold osud neboli protiklady se přitahují, tohle rčení sedí tu sedí na 100%. Dong-won Kang opět výtečný herecký výkon. ()

Káronoš

Lehká, chytlavá, zábavná, milá a chytrá jednohubka, která zaručeně neurazí, ba naopak zaujme a potěší. Dong-won Kang začíná být zárukou dobrého filmu a miloučká dračice Ha-neul Kim je v roli prolhané kriminálnice s (přecijenom) dobrým srdíčkem naprosto úchvatná. V táto lehké romantice nenajdete negativní zónu, takže vám úsměv na rtech zůstane až do příjemného ukončení. Moc pěkně se na zamotanou zápletku, která vyšla z jediné lži kouká a na dobu neurčitou plánuji zcela určitě repete. Nicméně jsem i přes sytou porci zábavy a kus skvělé j.korejské filmařiny nedospěl k maximálnímu hodnocení, k dokonalosti tomuto snímku kapka procítěnosti chyběla. Jinak snímek dobře laděný, pro dobrou náladu=) Hodnocení: 8.8/10 ()

IvoB

Strašně předvídatelný kýč, který je mi ale stále sympatičtější, než některé obdobné filmy hollywoodské produkce. Ta fajn atmosféra leccos zachraňuje, přesto je ten film malino nadhodnocený a budí tak příliš velké očekávání. Osobně to vidím na lepší 3* (6/10). ()

Tomyfrok

Projel jsem si jen tak zběžně komentáře zdejších pisálků a se v pár věcech se s nimi určitě shodnu. Too Beautiful to Lie jede po takové klasické schématické vlně amerických romantických komedií s nepříliš silným námětem. Jenže má trochu něco navíc, a tím je právě jihokorejský styl a krásná Ha-neul Kim. Z počátku filmu jsem trochu trpěl, přehrávání některých scén mi přišlo příliš zbytečné, jenže jak odbíhala páska z pomyslného kotouče, vtáhl mě do sebe i prostinký příběh, který byl v různých obměnách natočen snad tisíckrát. Co může být taky nejsnazší zápletkou, než vydávat se za někoho jiného, přiživovat svou lež, co to jen jde a ztropit tím pár parádních peripetií. V určitých okamžicích filmu jsem přiznám se koulel očima jak Hurvínek, těch pakáren tam prostě pár bylo. Jako celek ale snímek funguje a vše do sebe příjemně zapadne. Nejít o jinou kulturu, asi by mě to tolik nebralo, ale takhle jsem strávil fajn večer a Too Beautiful si u mě našel své místo. (60 %) ()

jorgus

hodne naivni zapletka s jeste naivnejsim scenaristickym vyhybani prozrazeni prave totoznosti hrdinky.)..prvni polovina je hodne nudna..uprimne jsme mel co delat to dokoukat v celku..nastesti pak zacalo vse slapat a konci to pozitivnim "necekanym" zaverem..bohuzel prvni polovina a lehce dementni muzsky hrdina mi to zkazili..je spousta lepsich korejskych filmu..toto je jen prumer:) ()

Radek.SCH

Jediný důvod, proč to tu má 83% je ten, že je to korejské. Naprosto obyčejná romantická komedie, která jo od nerozeznání od svých amerických bratříčků. Ze začátku svižné, v průběhu tomu docházel dech. - 60 % ()

TylerGage

snímek učitě zanechá dobrý pocit na vašem srdci... úsměvný snímek,který dokázal pobavit i pohladit i na srdíčku. Kang Dong-won zahrál další ze skvělích rolích a jeho blbý obličej my kolikrát připoměl blbečkaCha Tae-hyeona,který zahrál ůžasně ve filmu My sassy girl a Pabo..!!! film mě nepřivedl do takového varu,že bych musel dát plnou páru...,ale jinak byl skvělí.. ()

Moiraine

TBtL je naivní, předvídatelný a nikterak originální film, ale rozhodně se u něj člověk zasměje. Příjemně strávený večer s komedií, ale podruhé už si to asi nepustím. ()

Sykon

Výborně udělaná rutina, která nabízí naprosto tuctový a nepřekvapivý příběh zahraný tak dobře, že to vlastně ani nevadí. Především Pepper Boy soutěž mě dostala... ()