Malé město. Malá banka. A v ní sejf plný peněz. Tři noví zaměstnanci (PAULO COSTANZO, WOODY HARRELSON, ALICIA SILVERSTONE) se rozhodnou, že ji o víkendu vykradou... až na to, že jeden neví o plánech toho druhého. A k tomu zaměstnankyně místního obchodu s oděvy (RACHAEL LEIGH COOK) plánuje pomstu místnímu milionáři (JOHN CLEESE). A pak, že na maloměstě bývá nuda! (oficiální text distributora)

ric

Sic jsou ty komediální prvky občas až trapné, ale jako celek to ušlo. Spíše tedy ** 1/2, nicméně za Alicii Silverstone a za ten vzkaz v bankovní schránce na konci filmu dávám za ***. ()

waltosin

Ten konec mě nakonec dostal a dal jsem tomuto filmu za tři hvězdy. Bláznivý sejf to zrovna není, spíš bych řekl že bláznivá banka, ale vtipné scény tu určitě nechybí. :) Hlavně ten konec jak ty tři to vykradou a pak se maj stát ředitelé banky a řeknou "KONČIM" s úsměvem na tváři no to mě dostalo. :D :D :D ()

Nerajohn

V očekávání nějaké blbiny se zrodila bláznivá věc s velmi dobrými hereckými výkony v čele s naprostým looserem Dolmenem. ()

Movie Maniak

Nenáročná komedie na deštivé odpoledne. Nic jsem od filmu nečekal a on mě na oplátku příjemně pobavil. Woody Harrelson a John Cleese jsou skvěli, na Alici Silverstone se pěkně dívá, takže film svižně ubíhá. O vtipné situace není nouze, zlo je potrestáno a dobro vítězí. ()

P@\/EL

Hodně vydařená komedie, jež mile překvapí velkým množstvím zábavných sitaucí. Děj filmu mě také zaujal, jelikož je ztvárněn poměrně netradičně a nápaditě. Děj sleduje tři různé lidi, zaměstnance téže banky, kteří mají tentýž cíl, a to vykrást banku, kde pracují. Na cestě za dosažením svého cíle si počínají často velmi komicky. No a když k tomu ještě připočítám to, že se jednotlivé dějové linie vzájemně prolínají, vyleze z toho vynikající podívaná. ()

Pythonator

Jeden z těch nenápadných filmů, o kterém nikdo neví a většině co ho viděla příjde nezajímavý. Já většina nejsem a ten film žeru. Celý ten nápad, že několik zaměstnanců banky se nezávisle na sobě rozhodnou, že vykradou banku čistě náhodou ve stejný den, je prostě dokonale ujetý. Alicia Silverstone je sexy jako zamlada a Rachael Leigh Cook je maximálně očumitelná obzvláště ve svých představách, kde vystupuje v sexy fantasy zbroji alá Princezna bojovnice. Už jen kvůli těm pár záběrům s Rachel stojí za to film vidět. Woody Harrelson je klasa jako vždy, ale úplně nejlepší je John Cleese v obvykle ujeté roli. ()

soukyd33

Film se odehrává hned v několika časových zónách, takže vám nesmí nic uniknout, jinak to nebude dávat smysl. Závěr filmu by asi nikdo nečekal. Zábava je (dokonalá) příprava na vykradení sejfu. Občas jsem ztratil přehled, ale ono se to stejně nakonec vysvětlí. Jo a o zábavu nepřijdete. Hvězdiček 3*** ()