Lékařská akademie

Medici

Komedie

Kanada, 2004, 98 min

• H.Gordon

Filmu dávám dvě hvězdičky, a to jenom kvůli Danu Aykroydovi, i když musím říct, že mě tam také trochu zklamal. Přislo mi, že nápady byly převzaty ze všech filmů a nebylo tam nic originálního a faktem zůstává, že mám raději Dana v krotitelích duchů, či bratrech bluesových. V záměně byl také velmi dobrý. Tato role mu nesedla, nicméně pořád i tak zůstává dobrým hercem, a díky němu nedávám odpad..ovšem, velkou roli tam také neměl. Škoda, nápad to nebyl špatný.(14.3.2012)

• Johnee

Neskutečná slátanina těch nejfekálnějších příhod, co se Vám při praxi v nemocnici prostě NESTANOU .. Ze pseudovtipného nadávání mrtvolám, házení po sobě orgány nebo oznamování smrti rodině je jednomu spíše na zvracení než do smíchu.. .. A kdo mi ukáže medičku, která nepozná spermii, dostane lízátko. Howgh(4.1.2009)

• jjjerry

Tak nejen že jo to povětšinou trapný a bohužel jsem se tomu ani nesmál. Jako házení s orgány či operace mediků a zvracení- fakt nepochopim, kdo se tomu může smát. O tom, kolik je tam lékařský chyb snad není potřeba vůbec mluvit. I ten překlad je šílenej (při 2.stupni popálneí je poškozana pokožka a část škáry, a ne část svalu jak je blbě přeloženo, atd). Jestli si někdo takhle představuje studium medicíny tak to potěš. Možná tak jediný čemu jsem se smál byla "barbina", co si lidi nacpou do... by člověk něvěřil. A pak ještě vtipná byla ukrajinka uklizečka- stejný je to i v čr. Celkově ztráta času-na striptérku a pár hezkejch holek se raději koukněte v jinym filmu(1.7.2012)

• Jara.Cimrman.jr

Nerad navštěvuji nemocnice, neboť u některých svých ošetřujících lékařů jsem dosud předpokládal, že mají spíše doktorát z filozofie než z medicíny. A ejhle, oni možná ještě nedostudovali, protože, když se za doktory mohou vydávat američtí medici, tak se to patrně děje i u nás. Ale až mi zase jednou upadne hlava, tak bych snad i do té nemocnice zaskočil, když tam bude dost morbidní srandy. U svatého Alberta se však pacientovi místo pořádného humoru dostane jen řady otřepaných lékařských vtipů, což znamená, že si tu hlavu ke krku raději přišiju zase sám.(1.9.2014)

Nezdálo se mi to až tak blbé, jak to tady mnozí popisují. Jistě, jsou tu nějaké oplzlé fórky a pár trapáren, ale je tu také dost černého humoru, který mám rád. Film trpí spíše nesympatickým hlavním hrdinou a především slabým spádem. Je to totiž chvílemi nuda a člověk má pocit, že se z toho dalo dostat ještě mnohem více, než jsme viděli. Škoda, ale i tak je to takový průměr, který se dá vidět.(6.4.2014)