Lékařská akademie

• slovenský

Medici

Komedie

Kanada, 2004, 98 min

Pro slušňáčky a křížovníky příliš ekl, fuj a rouhačské, pro milovníky černého houmra opatrné a nedotažené. První úhlavní hrdina způsobuje sympatie, přirovnatelné snad jen radosti z elektrošoků, vedených kabely s vysokým napětím přímo do šourku, druhý to samé, pouze svorky jsou umístěny o pět centimetrů více dozadu a kousíček dovnitř. Trojku si to však za několik příjemných morbidností rozhodně zaslouží.(2.2.2013)

• jjjerry

Tak nejen že jo to povětšinou trapný a bohužel jsem se tomu ani nesmál. Jako házení s orgány či operace mediků a zvracení- fakt nepochopim, kdo se tomu může smát. O tom, kolik je tam lékařský chyb snad není potřeba vůbec mluvit. I ten překlad je šílenej (při 2.stupni popálneí je poškozana pokožka a část škáry, a ne část svalu jak je blbě přeloženo, atd). Jestli si někdo takhle představuje studium medicíny tak to potěš. Možná tak jediný čemu jsem se smál byla "barbina", co si lidi nacpou do... by člověk něvěřil. A pak ještě vtipná byla ukrajinka uklizečka- stejný je to i v čr. Celkově ztráta času-na striptérku a pár hezkejch holek se raději koukněte v jinym filmu(1.7.2012)

• Johnee

Neskutečná slátanina těch nejfekálnějších příhod, co se Vám při praxi v nemocnici prostě NESTANOU .. Ze pseudovtipného nadávání mrtvolám, házení po sobě orgány nebo oznamování smrti rodině je jednomu spíše na zvracení než do smíchu.. .. A kdo mi ukáže medičku, která nepozná spermii, dostane lízátko. Howgh(4.1.2009)

• Jara.Cimrman.jr

Nerad navštěvuji nemocnice, neboť u některých svých ošetřujících lékařů jsem dosud předpokládal, že mají spíše doktorát z filozofie než z medicíny. A ejhle, oni možná ještě nedostudovali, protože, když se za doktory mohou vydávat američtí medici, tak se to patrně děje i u nás. Ale až mi zase jednou upadne hlava, tak bych snad i do té nemocnice zaskočil, když tam bude dost morbidní srandy. U svatého Alberta se však pacientovi místo pořádného humoru dostane jen řady otřepaných lékařských vtipů, což znamená, že si tu hlavu ke krku raději přišiju zase sám.(1.9.2014)

Nezdálo se mi to až tak blbé, jak to tady mnozí popisují. Jistě, jsou tu nějaké oplzlé fórky a pár trapáren, ale je tu také dost černého humoru, který mám rád. Film trpí spíše nesympatickým hlavním hrdinou a především slabým spádem. Je to totiž chvílemi nuda a člověk má pocit, že se z toho dalo dostat ještě mnohem více, než jsme viděli. Škoda, ale i tak je to takový průměr, který se dá vidět.(6.4.2014)