poster

Slow Burn (TV film)

Drama

USA, 1986, 92 min

Režie:

Matthew Chapman

Předloha:

Arthur Lyons (kniha)

Scénář:

Matthew Chapman

Kamera:

Tim Suhrstedt

Hudba:

Loek Dikker

Producenti:

Mark Levinson

Střih:

Battle Davis

Scénografie:

Bo Welch

Kostýmy:

Gale Parker
(další profese)
 • Terva
  *****

  Soukromý očko je najat, aby našel ex-manželku a jejího syna kdesi v Palm Springs. Tam kromě pravděpodobného syna ( Johnny Depp ) objeví spoustu lží, které vedou až k vraždám. A tak začne rozplétat nitky zločinu, aby zjistil, kdo za nimi stojí. Scénář : Matthew Chapman. Kamera : Loek Dikker. Hudba : Tim Suhrstedt. Velice pěkné a vzrušující drama.(18.5.2011)

 • KajusaK
  ****

  Takové slabší 4* a přemýšlení na další týden dopředu. Dívala jsem se v angličtině, přibližně od poloviny jsem chtěla film přeskákat at vím jak to dopadne, nakonec jsem vydržela celou hodinku a půl. Pochopila jsem většinu, nebo alespon to podstatné ale stejně to ve mě zanechalo zvláštní emoce. Jinak menší role Johnnyho byla perfektní :))(30.7.2015)

 • - Jednu z prvních rolí Johnnyho Deppa, který ztvárnil postavu bohatého teenagera, tedy jako již poněkolikáté mladší postavu, než je on sám, kritik ohodnotil slovy: “Johnny Depp je velice mladý v této roli a má příšerný účes z osmdesátých let. Žvýká, pět minut si hází fotbalovým míčem a to je všechno, co jsme od něj viděli." (Rosalinda)

 • - Recenze na tento film byly téměř výhradně negativní. (Rosalinda)