poster

World Poker Tour (TV pořad)

Reality-TV

USA, 2003

 • Stegr
  ****

  80% - Jako člověk, který pokeru propadl a hraju ho s kamarády, kdykoliv se domluvíme na tzv. "Pokernight", sleduji WPT hlavně ze zvědavosti, jak to chodí na profesionální úrovni. Jsem často dost překvapen, co všechno se i mezi profíky stane...(3.12.2008)

 • Ded@M@tes
  *****

  WPT patří mezi moje nejoblíbenější pořady o pokeru. Takového turnaje se někdy zúčastnit by nebylo vůbec špatné, splnil bych si určitě jeden sen. / Viděné epizody cca *14.dílů / ( Hodnocení: 9/10 )(25.5.2012)

 • Lookass
  *****

  "May all your cards be live, and your pots be monsters" World poker tour je sériou turnajov pokru najčastejšie v jeho najobľúbenejšej variácii - a to vo forme Texas no-limit Hold´em. Každý diel je záznamom jednej hry (vo výnimočných prípadoch rozdelenej na dve po sebe nasledujúce časti) ktorá sa najčastejšie odohráva v amerických a výnimočne aj v niekoľkých európskych kasínach. WPT môže za svoju vysokú popularitu vďačiť hlavne: originálnej a dynamickej réžii, ktorá sa nesústredí len na samotnú hru, ale veľakrát dokáže príjemne prekvapiť zameraním sa na vedľajšie línie. Tie majú najčastejšie podobu rozhovorov s hráčmi, ktoré pomáhajú lepšie pochopiť ich motiváciu a taktiku. WPT tak oproti (najmä európskym ekvivalentom) nenudí - naopak - vďaka rýchlemu strihu a dobre premyslenej štruktúre, ktorá sa sústredí iba na podstatné momenty pri stole, ktoré dokáže dobre vyvážiť s vedľajšími scénami tak WPT predstavuje to najlepšie z pokrového sveta. 9/10(7.3.2008)

 • iamek
  *****

  Krásně se na WPT kouká. Jen sedíte a sníte o penězích :).(11.11.2008)

 • ne0
  ***

  Není to WSOP ;) Největší problém vidím v záznamu, který ukazuje i hry, ve kterých všichni foldnou (což mě opravdu nezajímá). A dalším vyrušujícím elementem jsou stálé odběhy od stolu, ať už k vysvětlování pravidel či k ukázání hezkých děvčat (já osobně si na hezká děvčata pouštím jiné pořady, než ty sportovní a na poker zaměřené). A pak na Galaxii Sport mě odradila hromada reklam a příšerný dabing (který lze naštěstí přepnout na původní znění).(17.1.2008)

 • - Hansenovi se jako jedinému hráči podařilo vyhrát tři otevřené turnaje série World Poker Tour (WPT). Vyhrál také první turnaj WPT Bad Boys of Poker, který je pouze pro zvané. V roce 2004 byl uveden do World Poker Tour Walk of Fame, po bok Doyla Brunsona a Jamese Garnera. (Ded@M@tes)