Série(5) / Epizody(65)

Seriál Daria je velice výstižné ztvárnění stupidity většiny žáků v amerických středních školách. Hlavní hrdinkou je introvertní intelektuálka Daria Morgendorfferová, která sice není oblíbená mezi svými spolužáky, avšak diváka spolehlivě rozesměje její suchý humor plný sarkasmu a ironie. (laserr)

Recenze uživatele honajz2 k tomuto seriálu (25)

Fire! (2000) (S04E12)

Osobně mi tu ten přechod na vážnou notu celkem sedl. Zvlášť, když se tu občas i prostor pro něco vtipného objevil a celá ta zápletka byla vedena překvapivě dost funkčně, takže to na mě díky tomu všemu dokázalo v závěru správně zapůsobit. Celkem jsem i zvědavý, jak se to všechno bude vyvíjet dál. 4* ()

Dye! Dye! My Darling (2000) (S04E13)

Vlastně je to dost podobné tomu, co se stalo v minulé epizodě, jen tady se to soustředí už jen na ten milostný trojúhelník, vše se vyostří ještě víc než předtím a Daria tady projeví víc emocí než za celý seriál dohromady. Jen teda nemůžu říct, že by mě to tak dostalo jako minule. Silné 3* ()

The Story of 'D' (2001) (S05E05)

Tématem mi tahle epizoda byla dost blízká, jen škoda, že nebyla líp zpracovaná... Slabé 4* ()

Lucky Strike (2001) (S05E06)

Ale jo, bylo fajn vidět, že to Quinn o Darie konečně veřejně řekla :-) I když víc jsem radši za to, že se tenhle díl konečně věnuje asi tomu nejzásadnějšímu, co přišlo na konci Is It Fall Yet. 4* ()

Boxing Daria (2001) (S05E13)

Zas mě ten seriál jednou překvapil - respektive tím, že tahle epizoda byla totální depka a vtipné na ní nebylo absolutně nic. Mělo to něco do sebe a fungovalo to slušně, to jo, jen ta úplná absence humoru mi do toho moc neseděla... Víc se mi líbil ten styl z Is It Fall Yet a doufám, že ten závěrečný film ho bude mít podobný, protože přesně to si tenhle seriál určitě zaslouží. Tohle by jako závěrečný díl za moc nestálo, ale takhle samo o sobě to není špatné. 4* ()