poster

Beautiful Life (TV seriál)

 • Japonsko

  ビューティフルライフ ~ふたりでいた日々~

Drama / Romantický

Japonsko, 2000

Scénář:

Eriko Kitagawa (původní scénář)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • Pirkaf
  ***

  Pro mě celkem nudná záležitost. Nemá to nic z klasických předností jdoramat - ani humor, ani napětí. Tedy nic, co by mě dokázalo zaumout. Možná někoho dojímá nepříliš pohledná hlavní hrdinka na invalidním vozíku, ale já si nemyslím, že bych to dokázal dokoukat do konce..(26.9.2011)

 • ainny
  ****

  Není to Kamisama Mou Sukoshi Dake, které mě srazilo na kolena. Ale i tak je to krásný příběh, kterému věříte od první do poslední minuty. Civilní, smutný a občas i k pousmání. Tenhle žánr Japonci prostě umí. Zaskřípalo mi to v podstatě až ke konci, kde mi jedna scéna přišla na můj vkus docela přes čáru. Ani to mi ale nezabránilo, abych rozostřeným zrakem hledala kapesník.(2.9.2017)

 • mi0
  *****

  Jeden z najdojemnejších seriálov/filmov, čo som kedy videl. Príbeh o handicapovanej žene na invalidnom vozíku, jej každodenné radosti a starosti a samozrejme vzťah k zdravému mužovi. Hoci má snímok zopár nedostatkov a chybičiek krásy, samotný príbeh ich preváži a po skončení poslednej časti ostanete len v nemom úžase sedieť.(2.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace