Východní Německo,
1974, 98 min
Hrají
Monika Woytowicz
Nejlepší filmy:
Černý mlynář (1975) (TV film)
Kit a spol. (1974)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Klaus Brasch
Nejlepší filmy:
Jakub lhář (1974)
Sólo pro Sunny (1980)
Černý mlynář (1975) (TV film)
Armin Mueller-Stahl
Německá říše
Nejlepší filmy:
Hra (1997)
Noc na Zemi (1991)
Záře (1996)
Klaus Manchen
Německá říše
Nejlepší filmy:
Bílá stuha (2009)
Aimee a Jaguár (1999)
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Dieter Mann
Německá říše
Nejlepší filmy:
Pád Třetí říše (2004)
Bylo mi devatenáct (1968)
Velké sny malého kluka (1983)
Wolfgang Winkler
Německá říše
Nejlepší filmy:
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Bylo mi devatenáct (1968)
Das Kaninchen bin ich (1965)
Volkmar Kleinert
Německá říše
Nejlepší filmy:
Životy těch druhých (2006)
Velké dobrodružství Kašpara Schmecka (1981) (TV film)
Princ Zaječí srdce (1987)
Walter Lendrich
Německá říše
Nejlepší filmy:
Velké dobrodružství Kašpara Schmecka (1981) (TV film)
Professor Mamlock (1961)
Doktor Schlüter (1965) (seriál)
Frank-Otto Schenk
Německá říše
Nejlepší filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
Legenda o Pavlovi a Pavle (1973)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Regina Beyer
Německo
Nejlepší filmy:
Princ Zaječí srdce (1987)
Loutkář a čert (1974)
Hejtman Florián (1968)
Thomas Wolff
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Velké dobrodružství Kašpara Schmecka (1981) (TV film)
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Sobík Niko (2008)
Bodo Schmidt
Nejlepší filmy:
Černý mlynář (1975) (TV film)
Stopa kamenů (1966)
Kit a spol. (1974)
Waltraud Kramm
Německá říše
Nejlepší filmy:
Bídníci (1958)
Hvězdy (1959)
Rozdělené nebe (1964)
Katrin Martin
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Sněženka a Růženka (1979)
O čertovi a třech zlatých vlasech (1977)
Christine Poisl
Nejlepší filmy:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Günter Ringe
Nejlepší filmy:
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Statečný Osceola (1971)
Volba cíle (1974)
Gerhard Wien
Nejlepší filmy:
Stopa kamenů (1966)