Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Mladý duchovní se svou ženou se vydává na příkaz církve z Británie do Austrálie, aby zde navštívil excentrického umělce Normana Lindsaye. Jeho obraz Ukřižovaná Venuše totiž ne zcela zapadá do kontextu chystané výstavy pořádané církví. Oba jsou šokováni atmosférou, která panuje v Lindsayho domě, kde dočasně přebývají. Anthony sám sebe považuje za pokrokového, ale přesto ho pobuřuje, že Lindsay v domě žije nejen s manželkou, ale i se třemi svými modelkami. Estella je zase sváděna erotickým dusnem, které naplňuje každou místnost. Oba brzy zjistí, že nepodlehnout vášni bude mimořádně těžké. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (23)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Že sirény. Šľapky to boli. Nevidel som nič prínosné na filme, kde chodia holí chlapi, polonahé ženy sa obchytkávajú, navzájom si kukučkujú spoza stroma, kto má aké proporcie. A že ten Hugh Grant kukučkoval poriadne, až mu skoro sliz skĺzol z čela. Maximálna nuda s pár odhalenými ženami, ale pointa dokopy žiadna. ()

MI-380 

všechny recenze uživatele

Většinou zábavná mírně erotická hříčka o konfrontaci dvou rozdílných morálek a vlastně i civilizací. Na jedné straně Anglii někdy před sto lety zastupuje: mladý kněz (Hugh Grant), náboženství, zdrženlivost, cudnost, povýšenost. Na straně druhé je Austrálie reprezentovaná: umělcem (Sam Neill) pracujícím s nahými těly, polodivokými zarostlými chlapy, drsnou přírodou, neotesanou přímočarostí a hlavně požitkem ze sexu. Za vzdálený světadíl navíc statečně boduje pět krásných ženských těl s modelkou Elle Macpherson v čele. Kdo koho přesvědčí o své pravdě? 65%. ()

Reklama

fantoci 

všechny recenze uživatele

Tak tenhle film doporučuji ke shlédnutí. Nádherná atmosféra počátku 20. století. Anthony Campion co by vyslanec církve jede se svoji ženou k malíři obrazů Normananu Lindsayovi na návštěvu s cílem donutit jej, aby stáhl některé své obrazy z galérie. "Jsou nestoudné a skandální." Na místě se setkávají s celou řadou postav a postaviček, především s malířovými modelkami. Film je plný poetiky a něžného erotična. Pohladí po duši. ()

charge odpad!

všechny recenze uživatele

Většinou na filmu nějaký ten klad tak na tu hvězdu najdu, zde ovšem nikoli. Příšerný dlouhý záběry naprosto o ničem se tady střídaj jak na běžícím pásu. Nějakou dějovou linii, která by mě udržela v pozornosti alespoň na pět minut jsem tady taky hledal marně, jestli tady nějaká vůbec byla, tak jsem jí pro samotnou nudnost a otravnost musel přehlídnout. Jo a těch pár poprsí, který se tam během filmu občas mihnou zkrátka film bez děje nevylepší. ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Tak tohle mi sedlo. Ani nevím zda to bylo kvůli těm kráskám, nebo kvůli krásné Austrálii, která je mojí velkou láskou. Námět je vskutku zajímavý už jen záplet v podobě mise duchovního Hugha Granta do domu malíře Sama Neila. Je zde krásně vidět kontrast mezi puritánskou Británií spoutanou společenskými konvencemi a řekněme volnomyšlenkářskou Austrálií, kde mají lidé mnohem blíže k přírodě a tedy i lidské sexualitě. Ono si ta dvacátá léta krátce po první světové z hlediska nějaké sexuální revoluce netřeba představovat nijak divoce... O to více musel být pan duchovní na své misi šokován.. jenže k duchovní je chlap a funguje úplně stejně jako jiní chlapi :-). Ve filmu zaujala mladá Tara (a to dost :-), kterou pozornější poznali v Tmavomodrém světě pánů Svěráků. Ano byla to ona, kvůli níž Vetchý žárlil na Hádka... Tenhle film asi nesedne každému, konečně se jedná o britsko - australskou záležitost a Australákům musí člověk přijít na chuť. Mně se to líbilo a rozhodně to neberu jako erotický film. No a khudbě N. Portman netřeba nic dodávat snad jen že byla krásná! Dávám za 4 okvětní lístky. * * * * ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama