Vášnivé známosti

Vášnivé známosti

Erotický / Povídkový

USA, 1994, 87 min

• vozralec

Dohromady to má cca 2h 40 min, což dalo fušku na jeden zátah. Odměnou bylo několik lechtivých minipříběhů, z nichž některé ušly, jiné stály za starou bačkoru (dámský ocásek WTF). Přesto je zde cítit snaha o jakousi uměleckou úroveň. České herectvo téměř dobylo svět. Obzvláště Šárka "Irenka" Vojtková byla k nakousnutí. Naopak Noga hrál jako magor.(22.6.2013)

• Godhaj

,,John, nedávno najatý stájník, je překvapen, když vidí paní mimo dům.“ Vášnivé známosti by se měly jmenovat spíše Nudné známosti. Nuda se totiž šíří všemi povídkami, zatímco vášeň se v nich hledá velmi obtížně. Nejvíce mně asi vadilo, že zde zcela chybí jakékoliv dialogy a vše se dozvídáme od vypravěče, takže výsledek připomíná polský dabing. Obzvláště výživné jsou ty scény, kde vypravěč dabuje milostné vzdechy obou partnerů. Ale ani obrazová stránka za moc nestojí. Příběhy jsou tupé a hrozně hloupé, mnohdy by se jejich popis vešel do kratičké anekdoty. Herci se dvakrát nesnaží, ale asi ani nebylo proč. Jediné, proč se dá tento film shlédnout je velký počet nahých českých hereček. I tak je to ale pořádný výkon dokoukat ho až do konce. Nuda je to totiž obrovská.(31.1.2014)

• Olík

Star Sex aneb když hvězdy souloží. Česko-slovenské hvězdy a hvězdičky dělají "díru do světa" v soft erotických příbězích ala Dekameron. Dnes by na tuto kapitolu kariéry nejraději zapomněli, ale pro nás tu zůstává zajímavý studijní materiál o tělech našich tehdy začínajících, dnes populárních hereček. Podobné filmy (tím myslím přítomností našich spoře oblečených celebrit) - Venušina delta (r.1994), Peklo v řetězech 2 (r.1993).(11.2.2011)

• unagi

Toľko primitívnosti v jednom filme a to už je poznať od prvých záberov, to sa len tak nevidí! V tomto "porne" nieje nič na úrovni a všetko je na hovno, či strih,herci,debilná hudba či to maznanie sa nahých tiel všade kde boli schopný umiestniť kameru. Dokonca museli použiť tie isté zábery viac-krát. Nie, toto vidieť už nechcem! odpad odpadov!(20.6.2010)

V dávných dobách , kdy prakticky nebyl masový internet, dvd teprve vznikala a v Čechách nebyly komerční televize, které by vysílali hanbaté filmy natočili naši známí čeští herci americký nahatý erotický film ( místy regulérní soft porno) ( .. ne jeden) v domnění, že se asi ztratí kdesi v Americe ( jména herců v titulkách nebyly) a tady si budou hrát a dělat vůči nahým scénám caviky. Pro mne to je poučení, že až zase uslyšíme od hereček, jak se nesvlékají, nebo nerady svlékají, a pouze když to má scénáristicky smysl tak si vzpomenu na tohle dílo a první slovo, které mi to evokuje je pokrytectví.(22.4.2017)

• - Některé příběhy byly natáčeny v České republice (zámek Slavkov, zámek Buchlovice) a objevila se v nich plejáda českých a slovenských herců a hereček. (claudel)

• - Herci vraj dostali na tie časy kráľovský honorár – každý po 20 000 korún. (Raccoon.city)

• - Film bol natočený pre spoločnosť Playboy a všetkým aktérom bolo sľúbené, že tento film sa v strednej a východnej Európe neobjaví. (Dexter1)