Vášnivé známosti

Vášnivé známosti

Erotický / Povídkový

USA, 1994, 87 min

• vozralec

Dohromady to má cca 2h 40 min, což dalo fušku na jeden zátah. Odměnou bylo několik lechtivých minipříběhů, z nichž některé ušly, jiné stály za starou bačkoru (dámský ocásek WTF). Přesto je zde cítit snaha o jakousi uměleckou úroveň. České herectvo téměř dobylo svět. Obzvláště Šárka "Irenka" Vojtková byla k nakousnutí. Naopak Noga hrál jako magor.(22.6.2013)

• Flaxik

Tak jsem se těšil, že si prohlédnu (čistě ze studijních důvodů!) hrudníky některých českých a slovenských selebrit (kříženec selete a brita?), ovšem netušil jsem, jaká to bude útrpná nuda a často jsem děkoval výrobcům domácí elektroniky za tlačítko ffwd. Za občasný povedený záběr na mléčnou žlázu dávám ze soucitu jednu hvězdu, příště si ale radši pustím normální porno.(20.6.2014)

• Brouk

Fantastický předělový film nejedné naší umělkyně, obzvláště jedné ano!!! Kam se hrabou Lurdy!!! Zázrak!!! Hle nesedávej panenko v koutě, hodný strýček a znalec umění (tedy přeloženo štědrý sponzor) si Tě najde. A zázrak? No ten se stal... Přerod nejedné naší pseudoumělkyně, tedy herečky nižší kategorie na špičkovou a navíc plníci tržby bulvárních plátků.... A pak už je to standard.. kázati vodu, popíjeti víno... ono to snad nepraskne (Já a svlékat? Ne,nikdy... JÁ! JÁ! JÁ! Já jsem HEREČKA a nemám to zapotřebí)... a prasklo, ale dost ututlalo... :-) A když se pak srovnaj ty ženské hrudníčky po čase ... žádný zákrok zvenčí ale zhůry... Příroda je mocná... To samo nebo po miminku,že.... ach jo... Proč mám pamatováka a sem tam chvilky soudnosti, jak by se mi jako milovníkovi estrád a řádnému "Novákovi" blaženě žilo... Aspoň, že Miro Noga s pár lidma v historickém kostýmku pochopil, že to je taškařice :-) 5* či odpad, aby se nezapomělo... jinak slabé hodně slabé 2(17.5.2005)

• Drom

Jejda jejda, to je mi ale veledílo. Pamatoval jsem si z dob vysílání v televizi jen příběh se Sabinou Laurinovou, ale teď po opětovném shlédnutí myslím, že to tak bylo jedině dobře. Tak neuvěřitelnou hovadinu člověk jen tak nevidí. Vypravěč/ka nejen že mluví i za všechny účinkující, ale podání je otřesné. Zní to skoro jako pohádka o Pepínovi šulínovi a Aničce pičce, obsah všech komentářů je děsný. Jedna hvězdička za to, že si člověk okoukne hezká těla českých a slovenských hereček, navíc tak, jak vypadala před dvaceti lety. Jinak naprostý odpad, záběry na mrtvýho švába o stejné stopáži považuju za smysluplnější projekt.(22.10.2013)

• Olík

Star Sex aneb když hvězdy souloží. Česko-slovenské hvězdy a hvězdičky dělají "díru do světa" v soft erotických příbězích ala Dekameron. Dnes by na tuto kapitolu kariéry nejraději zapomněli, ale pro nás tu zůstává zajímavý studijní materiál o tělech našich tehdy začínajících, dnes populárních hereček. Podobné filmy (tím myslím přítomností našich spoře oblečených celebrit) - Venušina delta (r.1994), Peklo v řetězech 2 (r.1993).(11.2.2011)

• - Herci vraj dostali na tie časy kráľovský honorár – každý po 20 000 korún. (Raccoon.city)

• - Podle pozdějších vyjádření herců a hereček si v počátku 90. let pořádně neuvědomili, o jak moc erotický TV film půjde, a navíc prý dostali slib, že se nikdy nebude vysílat v Čechách ani na Slovensku. Časem byl ale uveden na Nově i Markíze. (hippyman)

• - Film bol natočený pre spoločnosť Playboy a všetkým aktérom bolo sľúbené, že tento film sa v strednej a východnej Európe neobjaví. (Dexter1)