Vášnivé známosti

Lusty Liaisons

Vášnivé známosti

Erotický / Povídkový

USA, 1994, 87 min

K tomuto dílku nelze přistupovat s nějakým uměleckým očekáváním, je to obyčejný erotický film, akorát je pro nás Čechy a Slováky trochu zvláštní přítomností slavných českých a slovenských herců a exteriéry bučovického, slavkovského zámku a strážnického skanzenu. A snad to nebude znít přilíš patriotsky, ale myslím si, že povídky, kde hráli "naši" patřili k těm lepším spolu s povídkou o dívce s ocáskem, ta byla až roztomilá, jen nechápu, jak přišli na to, aby byla podbarvena Morriconeho hudbou. Zuzana Fialová byla nejlepší a nejhezčí, za ni hvězdičku navíc :-)(14.4.2008)

• Flaxik

Tak jsem se těšil, že si prohlédnu (čistě ze studijních důvodů!) hrudníky některých českých a slovenských selebrit (kříženec selete a brita?), ovšem netušil jsem, jaká to bude útrpná nuda a často jsem děkoval výrobcům domácí elektroniky za tlačítko ffwd. Za občasný povedený záběr na mléčnou žlázu dávám ze soucitu jednu hvězdu, příště si ale radši pustím normální porno.(20.6.2014)

• Ratherfly

Absolutně bych neměl sílu se na to dívat celé, ale když sem si to jen tak posouval pouze na zajímavé pasáže s ještě zajímavějším obsazením tak to jde a za 20minut už můžete vklidu hodnotit. Příběh se svým parodizujícím pojetím blíží "hard-core trampotám" Josefiny Mutzenbacher, takže zábava tak možná pro namrdané důchodce. Jediné plus vidím v tom, že sem se mohl kouknout jak vypadá Laurinová, Fialová a Hrubešová nahá a v pohybu - zvědavost byla ukojena a tahleta blbost obratem smazána. Takže za pravý a levý cycek těhle héreček dávám dvě pecky.(5.3.2009)

• Martinius

chvilu som uvazoval, ci si tento "film" zasluzi aspon jednu hviezdicku, napokon som sa rozhodol nemilosrdnejsie. daju sa v nom vsak najst iste velmi specificke pozitiva. po prve tu najdete prirodzene nefalsovane nahe zenske tela (niektore mimoriadne pekne) bez silikonu, umelych nechtov, botoxu, tetovani, piercingov a dalsej hnusnej chemie si slabomyselnych doplnkov. po druhe tu zaplesa kazde voyerske srdce, kedze si budete moct obzriet celebritky ako sabinu laurinovu, katku brychtovu, marketu hrubesovu alebo tatianu kukiskovu tak, ako ich priroda stvorila - od bobra az po bradavky (obzvlast na sabinu laurinovu sa diva dost dobre). cize po tejto stranke ma toto softporno jedinecnu dokumentaristicku hodnotu nahoty ceskych a slovenskych hercov z prvej polovice 90. rokov. zvysok je vsak - nametom pocnuc a snahou o vytvorenie deja konciac - neskonale trapna somarina, z ktorej hrozi akutny sedy zakal. film je teda odpad "light", kuriozita vhodna na demonstrativne ucely alebo pobavenie navstev. PS: nemozem si pomoct, ale fialovu, studenkovu a brozovu som nikde nevidel...(28.8.2010)

• vozralec

Dohromady to má cca 2h 40 min, což dalo fušku na jeden zátah. Odměnou bylo několik lechtivých minipříběhů, z nichž některé ušly, jiné stály za starou bačkoru (dámský ocásek WTF). Přesto je zde cítit snaha o jakousi uměleckou úroveň. České herectvo téměř dobylo svět. Obzvláště Šárka "Irenka" Vojtková byla k nakousnutí. Naopak Noga hrál jako magor.(22.6.2013)

• - Film bol natočený pre spoločnosť Playboy a všetkým aktérom bolo sľúbené, že tento film sa v strednej a východnej Európe neobjaví. (Dexter1)

• - Některé příběhy byly natáčeny v České republice (zámek Slavkov, zámek Buchlovice) a objevila se v nich plejáda českých a slovenských herců a hereček. (claudel)

• - Podle pozdějších vyjádření herců a hereček si v počátku 90. let pořádně neuvědomili, o jak moc erotický TV film půjde, a navíc prý dostali slib, že se nikdy nebude vysílat v Čechách ani na Slovensku. Časem byl ale uveden na Nově i Markíze. (hippyman)