Trestanec F.T.W.

James L. Carter

Gary Chang

Joe D'Augustine
  • Martin741

Nie je mozne, za aky hnoj sa v tomto svete utracaju peniaze ...... 0 %(7.4.2013)

• pepo

ľudia neuveríte kam až mickey rourke klesol.ale verte mi lebo tento brak vážne vidieť netreba(6.12.2003)

Já dávám za *** už kvůli odvaze, s jakou Rourke hraje v tomto nesmyslném snímku. Údajně celý film je Rourkův nápad a do scénáře hodně mluvil. Bohužel, nepovedlo se.(25.11.2008)

Mne sa to pacilo, videl som to este ako chalan a na tu dobu to bol fagt super film. Dej to malo, neboli tam zbytocne keci okolo seckeho atd. A tie kone ma dostali nacisto.(20.11.2012)

• beso74

Pre rokmi, niekde na konci minulého tisícročia, napadlo jednu bláznivú distribučnú firmu, MIDO films uviesť do kín práve toto veľdielo. Mickey Rourke, zničený a nepoužiteľný, sa tu snažil konkurovať koňom. Aj keď nie som príliš na koníky, opotrebovaní herci taktiež nie sú mojím koníčkom a tak sa mi tento film vryl na dlhé roky do pamäte ako niečo, čomu sa treba pre istotu vyhnúť veľkým oblúkom.(10.7.2014)