Jolly Joker (TV seriál)

Krimi

Západní Německo, 1991, 21x45 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

• majo25

Ako decko sa to celkom dalo pozerať, i keď už aj vtedy to postupne trochu smrdelo trápnostou. 40%(8.3.2013)

Nie sú tu žiadne informácie o hercoch, ale ak sa nemýlim, ide o seriál v ktorom záhaľčivého sukničkára zamestnáva milionársky strýko, ktorý mu dáva za úlohu "riešiť" všelijaké nebezpečné a dobrodružné záležitosti. Na oplátku za synovca obvykle vypláca dlhy z kariet, žien atď. Samozrejme všetko vždy dobre dopadne, i keď niekedy prekvapujúco. Proste oddychovka na popoludnie, ale celkom sledovateľná. V dobe mojej mladosti vznikol v škole okolo toho taký menší kult, keď sme sa všetci chceli podobať na "synovca". Mimochodom po nejakom čase od natočenia seriálu údajne herca - synovca uväznili za vraždu. Asi mal dobrodružný život aj v súkromí...(13.5.2009)

• Unterschleif

Väčšiu trápnosť som nevidel. Strašne sa to snaží byť americké, vtipné, cool a akčné ale všetko z toho stojí za hovno.(24.5.2010)