O tom, jak to chodí v australském podsvětí, vypráví tato skvělá akční komedie. Devatenáctiletý mladík Jimmy, dítě ulice, aspirující na post mladého chuligána, ztratí deset tisíc gangsterských dolarů a musí proto udělat svou první banku, aby splatil dluh. Jimmy pracuje ve striptýzovém klubu, kde také dostane svou první velkou šanci vstoupit do světa zločinu a kde potkává Alex, dívku svých snů. Místní drogový dealer Pando poveří Jimmyho, aby dělal kurýra špinavých peněz. Vypadá to jako úplně jednoduchý úkol. Bohužel všechno jde špatně a smolnou hříčkou osudu mu peníze ukradnou... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Srokis

Přesně tak, jak píše Teahead, je to dobrej film, můj oblíbenej. Sympatická ústřední dvojice i padouši v čele s Bryanem Brownem (Panda) a hlavně parádní konec při kterém hraje super písnička od kapely Powderfinger. ()

KingBoss

Výborný film, díky kterému jsem objevil Ledgera, škoda tohoto skvělého herce. Tento snímek má nepopsatelnou atmosféru, která z něho dělá australský filmový šperk, nemůžu dát nic jiného než 5 hvězdiček. Nechápu jebáky, díky kterým je tento film na csfd tak silně podhodnocen. ()