Reklama

Reklama

Tamara

všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Tamara nenávidí svůj život. Je coby neaktraktivní a divná holka mezi spolužáky na střední terčem posměchu a různých divných vtipů. Jednou se jeden z jejich vtipů zvrhne tak, ze Tamara umře. Protože nikdo ze zůčastněných si nehodlá kazit život, vesele ji zakopou v lese. O to větší překvapení pak nastane, když Tamara další den vstoupí do třídy... jiná, divoká, a především živá. Tamara totiž vyvolala prastaré kouzlo, které jí dalo neuvěřitelnou krásu, zdatnost pobláznit kohokoliv, aby se do ní zamiloval a moc zbavit se každého, kdo jí stojí v cestě. (sxcorpion)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (38)

petero 

všechny recenze uživatele

Keď už teenagerský horor, tak potom takýto. Slušný nápad, scenár je prispôsobený tomu mladšiemu publiku, no o to viac potešia drsnejšie scénky a zmeska stokrát videných a použitých zvratov, ktoré sú čuduj sa svete skvele načasované a nadmieru fungujúce. Film má slušná tempo a fakt ma veľmi príjemne prekvapil. ()

Gimp 

všechny recenze uživatele

Plakát trochu klame. Myslel jsem, že to bude nějaká komiksová adaptace s nějakou superhridnkou s bujnýma vnadama a stíracíma hláškama. No záměr to asi mělo podobnej ale nevychází z toho dobře ani dialogy ani vnady - na těch je az moc videt push-up podrpda. Dialogy zase padají se strašidelnýma hereckýma výkonama, na kterých tyhle teenagerovsky becka s predvidatelnym scenarem a lacinymi triky stoji... ()

Reklama

Flipnic 

všechny recenze uživatele

"Horory" ze středoškolského prostředí rozhodně nejsou můj styl ... ale kdo na nich nevyrůstal? :-) Jednou za čas si nějakej takovej slasher dopřeju čistě pro zábavu a relax. A tohle mne mile překvapilo. Dal jsem na pozitivní hodnocení řady přátel z mých oblíbených a mohu jim dát za pravdu. Hlavní hrdinka se skvěle promění z ošklivýho káčátka na suprovou kost, WOW!! Nesledovaljsem pouze očima, věřte mi ... ;-)) A hlavně si tam všechny fakt slušně podává, totálně je zmanipuluje, poníží, zesměšní a ještě nechá zemřít fakt docela brutálníma úmrtíma. Navíc kamera v případě vražd nikam neuhýbá za roh, jak býváme zvyklí u těchto filmů ... pěkně sleduje všechno a z blízka (blití v koupelně fakt humáč, mařka vybliba i hovna!!) ... Celé je to takové docela povedené. Ale pak už se to u konce trochu táhlo a tempo mohlo být právě u takového filmu docela ještě rychlejší .. I tak na ty 4* to u mne výjimečně má ... :-) ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

Dal bych i víc, kdyby režisér nebyl debil a dal tý bohyni sex appealu jménem Jenna Dewan víc prostoru. Scény, kde není ona stojej naprosto za hovno (zvlášť ta jak ty dva týpci útočej na učitelovu ženu). Ale Jenna Dewan je taková kunda!!!!!!!! Uvědomuju si, že je tenhle film sračka ale čím víc Jenny tím víc hvězdiček. A navíc jsem se nenudil. ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Nenáročná, hororová oddychovka o neobľúbenom dievčati, ktoré raz po tragickom žartíku zoberie svoj osud do vlastných rúk a zverí sa temným silám. Spravodlivá pomsta tak môže začať... Keby sa pridalo na napätí a krvavých mordovačkách, tak mohlo ísť o celkom slušný slasher s veľmi sympatickou herečkou :). 60/100 ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama